Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan jelöljem vissza?

Hogyan jelöljem vissza?

Figyelt kérdés
Vaterán rendeltem egy terméket, amit mai napig nem kaptam meg. Értékelni szeretném, de azt mondja: Nincs értékelésre váró tranzakciója. Most akkor mit kell csinálni? Előre is köszönöm. Amúgy nem telt el azóta 90 nap.

2013. jún. 16. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már értékelted, csak elfeledkeztél róla, nem? Mert elméletileg a Személyes->Fiókom->Értékelések->Nem értékelt menüpontban meg kellene, hogy jelenjen a termék.

Ki is fizetted már?

2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak 60 napnak kell eltelnie, utána nem értékelhetsz. Fizettél érte?
2013. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos fizettem... Sem a terméket, sem a pénzt nem kaptam még vissza, ezért akartam értékelni a vásárlást.
2013. jún. 19. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rögtön rosszra, hátha nincs még minden veszve.

Miután fizettél, kaptál visszaigazoló e-mail-t, hogy megérkezett a pénz? Nem kötelező, de szoktak küldeni.

Nézd át a spam mappát is, lehet, hogy elkeveredett egy lavél ami az eladótól jött. Abban mondjuk benne lehet, hogy mittudomén elsüllyedt a hajó ami hozta a terméket, csak két hónap múlva tud küldeni másikat.

Ellenőrizd, hogy jó bankszámlára utaltál/fizettél be pénzt. Az utalás/bfizetés közleményébe beleírtad, amit az eladó kért (felhasználónév, termékkód, stb.)? Mert nekem, aki félévente ad el egy-két dolgot nem nehéz kikövetkeztetnem a tranzakciótörténetből, hogy miért küldött nekem Nagy Viktória 2000 Ft-ot. De az eladó lehet, hogy ezt hivatásszerűen csinálja. Akkor egy közlemény nélküli beérkezett utalást nem tud hová tenni, ha aznap volt mellette még húsz.

Postai értesítőt nem kaptál? Lehet, hogy nem voltál otthon amikor jött a postás, és valahogyan elsinkófáltad/nem vetted észre az értesítőt.

Ha ezek stimmelnek, akkor hívd fel az eladót, és kérdezd meg mi a helyzet. Ha nem érhető el, vagy lerát, akkor a bankszámlaszámát mellékelve mehet a rendőrségi feljelentés.

2013. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*leráz
2013. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!