Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki? Van 1 srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Van 1 srác aki ismeretlenül írt IWIW-en, hogy jelöljem vissza. Ok, visszajelöltem. Most meg találkozni akar velem, pedig 25 km-re lakik tőlem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit írjak neki, végülis nem olyan csúnya, de őt évvel idősebb nálam, meg hát ismeretlen. Egyedül nem merek vele találkozni.:S Mit írjak neki? Légyszi, próbáljátok megfogalmazni a levelet! Előre is köszi.
2009. szept. 28. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

írj neki valami ilyesmit:

Szia!

Kedves vagy, de (egyelőre) nem szeretnék találkozni veled, hiszen nem is ismerjük egymást. Szerintem először beszélgessünk egy kicsit, hogy egyáltalán van-e bennünk valami közös. Ha neked ez így megfelel, vegyél fel msn-en, a későbbieket meg majd meglátjuk.


Ez így sztem korrekt, és ha nem akarsz tőle semmit, msn-en meg mondod neki h mással alakul vmi/már van barátod/túl messze, túl idős, nem szimpi, ahogy gondolod:) 17/L

2009. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnézed, átgondolod tetszik-e, érdekes-e, megismerkednél-e vele, aztán válassz!:

1. Írsz egy levelet, hogy tetszik, aranyos, találkozzunk valamikor, valahol

2. Írsz egy levelet, hogy tetszik, aranyos, de mivel még nem ismered annyira, még a személyes találkozót némileg negligálnád és helyette az elektronikus levelezésen keresztüli mélyebb ismerkedést preferálod

3. Írsz egy levelet, hogy nem tetszik, nem aranyos, ne zargasson vagy törlöd az ismerősök közül és egyébként is utálod, hogy mindenféle ismeretlenek bejelölnek, utána meg levelekkel zargatnak, mikor az iwiw nem is erre való.

2009. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi. Azt hiszem, hogy ezt így be is másolom neki.:) puszi
2009. szept. 28. 21:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a másodiknak is.:)
2009. szept. 28. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
...még annyit, hogy miért jelölsz vissza ismeretlent?
2009. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. De hát most mi van akkor?:) Nem tud meg rólam többet.
2009. szept. 28. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes az ilyen:) velem is ez történt. egyszercsak bejejölt 1 pasi, kérdeztem ,h tán ismernénk egymást? mert nekem nem rémlik.. aztán mondta ,hogy nem csak ,hogy tetszem neki... hát mondom legyen (tetszett nekem is) :) elkezdtünk msn-en beszélgetni 3 hónapon keresztűl semmi sem volt csak a beszélgetés ott aztán találkoztunk és minden rendben volt. Azóta együtt vagyunk és teljesen rendben van minden ennek már 2.éve:)
2009. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Grat. nektek 12:29-es.:)Köszi a választ neked is.:)
2009. szept. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!