Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak programot a...

Hogyan csináljak programot a lányomnak nyári szünetre?

Figyelt kérdés
12 éves lányom nagyon jó tanuló, sajnos anyagi okok miatt nem tudom nyári táborba küldeni, nagyszülőkre nem számíthatok, suli napköziben 10 gyerek van kisebbek nála így nem szeretne menni. 2,5 hónapig egyedül van így otthon és a szívem szakad meg már hetek óta a megoldást keresem, barátai nincsnek, nemrég költöztünk a városba így nem ismerünk itt senkit. A környék nem a legbékésebb így nem is jár ki a házból csak tv, net. Bár nem panaszkodik, látom rajta a vágyódást. Én már csak akkor sírok amikor nem látja de már én is becsavarodok
2013. jún. 17. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy. Amit tudsz tenni hogy hétvégenként eljártok ingyenes programra strandra vagy ilyesmi. Vanak egyéb olcsó táborok is tudtommal nem csak a sulis. Azoknak utána néztél? Persze nem mindegy hol laktok, sajnos kisvárosokban nincs annyi lehetőség. Osztálytárs anyukával nem tudsz beszélni? Olyan gyerek anyukájáva akivel azért jól kijön a lányod vagy szimpik egymásnak. Néha találkozhatnának.
2013. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen munkaidőben dolgozol,ha nem titok?
2013. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!