Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon szánalmas vagyok?

Nagyon szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évben nem volt életem, azaz a szociális életem egyenlő volt a nullával, mert nincsenek barátaim. Folyton valóságshokat nézek, köztük szerepelt a való világ 3 és 4 (az első kettőt nem láttam, mert akkor még volt életem), különböző csatornákon más valóságshok, amik legalább olyan alacsony színvonalúak, mint a VV és sorolhatnám, vannak színvonalasabbak is. Ma rájöttem, hogy azért érzem jól magam, miközben ezeket nézem, mert kicsit emlékeztet arra, amikor még volt életem. Próbálok tenni a problémám ellen és nem lehetetlen új barátokat találni, csak nem megy egyik napról a másikra. Nagyon gáz vagyok? Van még valaki így?

2013. júl. 5. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen volt életed...és mi történt?

Hány éves vagy, mit csinálsz? stb...

2013. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én pl. nekem sincs életem. barátok nincsenek, csak 1-2 haver akikkel ritkán, de tényleg ritkán találkozok, de csak én megyek feléjük, ők nem néznek el felém. szóval én is egyedül vagyok, de ami még rak rá egy lapáttal, hogy a családomat is utálom. tudom helytelen de ez van. szóval. most próbálok "okosodni", ugyanis elég ostoba vagyok, könyveket olvasok tévézés helyett, meg max akció filmeket nézek, lejárok konditerembe, hogy addig is emberek között legyen, és próbálok nem a múltra gondolni, nem sajnáltatni magam. tudom nehéz megváltozni, de meg kell próbálni. szerintem a valóság show-kat lehető legnagyobb ívben kerüld, mert az csak rosszabbá tesz.
2013. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!