Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Közvélemény-kutatás. Honnan...

Közvélemény-kutatás. Honnan hallottatok erről az elképesztően hatásos, és még véletlenül sem egészségtlen diétáról?

Figyelt kérdés
A kérdést már feltettem, HOL VAN A VÁLASZ?

#fogyókúra #90 napos borzadály #szánalmas piócák vérszegényes kultúrája
2013. júl. 3. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl itt olvassák..
2013. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a zinternetről olvastam egy nagyon jó fogyókúrás oldalon ám.
2013. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Harcmuves, Te a jedi oldalon állsz, segíts inkább :D
2013. júl. 3. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez csak az álca. Én az árnyak közt rejtőzködöm.
2013. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én női magazinban olvastam először erről a diétáról...

Egyszer nem próbáltam ki, és nem is fogom, mert abszolút nem értek egyet vele. Nem is értem, hogy hihetnek sokan ennek a borzalomnak.

Olvastam pont ezen az oldalon, hogy valaki lefogyott a 90 napossal, aztán visszahízott még több kilót, és most újra belekezd a 90 naposba. Nem veszi észre, hogy a 90 napos csodadiéta nem hatásos, miután abbahagyja, és visszatér az eredeti étkezésére, minden visszahízik... Nem értem az embereket.

2013. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már korábban belefutottam a Neten, de egy általam látogatott, azóta már megszűnt fórumon volt egy 90 napos topik. Személyiségemből adódóan kifejtettem ott a véleményemet, ami persze kicsit sem hatotta meg a hívőket... Nem tudtam közel se annyit a táplálkozástan témakörében, mint ma, de azért a torta már akkor is kiverte a biztosítékot, az tipikusan az a cucc, amiben mindhárom makrotápanyag képviselve van, egyéb vetületekről nem beszélve...

Viszont meglepően divatban van még mindig, nem teljesen értem, miért.

2013. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én valami hirdetésben láttam először, lehet levelező felületnél ugrott ki... Már az elejétől ki volt akadva az egész hülye koncepciótól :D
2013. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hohó, de okos itt mindenki, főleg Te, kedves TaplalkozasHarcmuves... Sem a 90 napos mellett, sem ellene nem szólok, de nem rossz, hogy folyamatosan szapulsz mindent, és mindenkit, aki csak írni mer. A nélkül, hogy ismernél, engem vagy a testalkatomat, étrendemet. Jól hangzik, hogy egészséges életmód/táplálkozás. Jó régóta (és itt legalább egy évet értek) reggelente valamilyen tojásos ételt, vagy zabkását, natúr müzlit eszem, tízóraira joghurtot, ebédre, ami épp itthon van, de keveset, vagy ha én főzöm, akkor rendszerint csirkék sok sok párolt vagy nyers zöldséggel. Uzsira egy gyümi, vacsorázni zöldségek, csirkemellsonka, túró stb. Csokit, édességet hébe-hóba, nagyon ritkán, kis adagot. Kávét nem iszom, Teát csak cukor nélkül. Chips, cukros lötty, margarin egyéb csodák kimaradnak az életemből. Igaz eszem néha angol szalonnát, és egy-egy csepp olíva olajat is használok a ételeimhez, mivel zsiradék azért kell. Ha néha eszem tésztát, az durumlisztből van, fehér kenyérrel sem tömöm magam. Sajnos mozgást nem sikerült rendszeresen beiktatni, de nem vagyok lusta, tornázom, ahova tudok gyalog vagy kerékpárral megyek, ami nem kis távokat jelent. Tehát nem mondhatni, hogy túl egészségtelen táplálkozást, és főleg nem hizlalót folytatnék. Ennek ellenére mégis nem hogy nem sikerül leadnom egy grammot sem, de az elmúlt néhány hónapban például 3 kilót felszedtem. Nem érzem magam jól, ennél "egészségesebb" életmódot nem nagyon tudok elképzelni, legfeljebb több sporttal. De valamit tennem kell, így bizony meg fogom próbálni a 90 napos diétát. Ha másra nem arra, talán jó lesz, hogy minden nap főzzek magamnak, elkészítsem az ételeimet. De Neked, kedves TaplalkozasHarcmuves az ég egy adta világon semmi közöd ahhoz, hogy ki mit tesz. És semmi, de semmi jogod kioktatni és lenézni embereket, mert mást vallanak mint te. Néhány évvel a holdra szállás előtt még a "fizika törvényeivel" magyarázták meg, hogy ez miért nem sikerülhet soha. Darwint is kigúnyolták, és Teller Edééket egyenesen elmebetegnek bélyegezték, mielőtt megépült volna a chicagói atommáglya. Próbáltad már a diétát? Nem. Van róla egy véleményed. Megértem, nekem is sok mindenről van. De azért nem kell másokra ráerőltetni. Zseni vagy, vagy tán megbecsült orvos, hogy így tudsz mindent, hogy mi a tökéletes mindenkinek?
2013. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de nem rossz, hogy folyamatosan szapulsz mindent, és mindenkit, aki csak írni mer"


Nem, nem rossz. Nem kell hülyeségeket írni. Egyébként kit szapulok?


*** írsz, írsz, írsz.. olyanokat írsz mintha nem lenne közismert, hogy én pártolom a szalonna és zsírevést.. írsz írsz *** aztán

"Ennek ellenére mégis nem hogy nem sikerül leadnom egy grammot sem, de az elmúlt néhány hónapban például 3 kilót felszedtem."


Mert be-becsúszik a glutén, esetleg tejtermékek amik egyre jobban haza fogják vágni a hormonrendszeredet. Nem fogjátok fel, hogy nyomokban egy kis glutén, hetente pár nap búzaevés alapvetően meghatározhat betegségeket. A szerencsésebbek persze jobban bírják. Nem panaszkodni kell, hanem lecsökkenteni a keményítő bevitelt és megszüntetni a gluténfogyasztást (NE csússzon be durumbúza). Ugyan így a tejfogyasztás: 0.


Kukorica, rizs átállás idejére mehet, nem mintha nem lennének keményítőszegényebb ropogtatni valók.. Aki gabonát eszik, főleg gluténtartalmút annak nincs helye panaszkodásra. Ott az 1. lépés -> nem esszük, vagy lecseréljük rizsre.


"Nem érzem magam jól, ennél "egészségesebb" életmódot nem nagyon tudok elképzelni, legfeljebb több sporttal."


Budapesten lehet Sárkánypalota qigongot csinálni. Tessék, itt van minden nőnek a csodaedzés, amivel egyetlen sport sem ér fel, bármennyire is túlzásba viszik. Lehet csinálni. Akinek nem elérhető, ott a gluténmentesség, az is valami.


"De valamit tennem kell, így bizony meg fogom próbálni a 90 napos diétát."

90 napig egyél húst és zöldséget. Senki sem erőltetheti rád, hogy gabonát egyél.. főleg nem glutént. Ha viszont ezt akarsz enni, nos eddig is ezt etted.


"Ha másra nem arra, talán jó lesz, hogy minden nap főzzek magamnak,"

Szeretsz főzni? Eddig is főzhettél volna. De ha most a búzát nem kenyérként megveszed, hanem te főzöd meg nem lesz ám semmi sem jobb. Nem az számít hogy hol/ki főz, hanem hogy MIT eszel meg.


"Neked, kedves TaplalkozasHarcmuves az ég egy adta világon semmi közöd ahhoz, hogy ki mit tesz."


De van.

#1. Ti lesztek betegek, én fizetem a közös TB-t a Ti gyógyszereitekre. Holott nem születtetek betegnek.. azért álljon meg a menet..

#2. Közöm van, mert megkérdeztek. Leírom hogyan lehetne máshogyan csinálni, valaki megfogadja és utána ír hogy igazából köszöni, valaki meg beszólogat. Az előbbin mosolygok egyet, az utóbbi nem érdekel (Te az utóbbira kezdesz hasonlítani, igazából mindegy volt hogy írtál. MAGÁNÜGY hogy te hogyan akarsz enni. ami téma az, hogyan kellene enned.. ennyi, más beszédtéma nincs).


"És semmi, de semmi jogod kioktatni és lenézni embereket, mert mást vallanak mint te. "


Bárki vallását és személyét lenézhetem, és senkinek nincs joga ennek ellenkezőjét kérni tőlem. Kioktatni azt van jogom, aki erre felkért, azaz például segítséget kért az oldalon és én úgy döntök ez még olvasson olyat amire szüksége van, és mástól valószínűleg nem kapja meg.


"Néhány évvel a holdra szállás előtt még a "fizika törvényeivel" magyarázták meg, hogy ez miért nem sikerülhet soha."

Hmm? Én mondtam ilyet valaha? Nem ismerték a fizika törvényeit.


"Darwint is kigúnyolták"

Miért, ma úgy ahogy van hiteles az elmélete? Sokan ma is kigúnyolják, és sokan támadják az evolúcióelmélet bizonyos részeit. De jah, értem mire gondolsz. Kár hogy Te most a 90 napos 'diéta' kapcsán írsz, ami nem tudomány (nem táplálkozástudomány) csak egy cikk, amiről lehet írni a nőklapjakáféban és más női portálokon (a portálokon reklámok jelennek meg, a reklámozók kb. a nézettség után fizetnek. azaz sok értelmetlen cikk kell, össze-vissza is ütöethetnének le karaktereket, de sikeresebb ha (buta?) csajoknak kamudiétás cikkeket írnak. ez a 90 napos) ...


"Teller Edééket"... Nagy szükség volt rájuk, igen.


Én Galileivel példáztam volna a helyedben, de ez én vagyok. Éppenséggel én vagyok a haladó gondolkodó, a nyitott.. de csak tudományos témákban, tehát arról lehet vitázni, hogy a tojásfogyasztás emeli-e a koleszterinszintet, a koleszterinszint emelkedés együtt jár-e magasabb szív-érrendszeri betegség kockázattal, de a 90 napos diéta nem említésre méltó téma, erről gyerekek beszélgethetnek, nincs kérdés, nincs igazi vita..


"Próbáltad már a diétát"

Nem, egy jó ideje nem eszem glutént, általánosságban sok szénhidrátot sem mert ugrálni kezd a vércukorszintem és lefáradok. Nem tartok gyümölcsnapot, mert komolyabb emberek már megfigyelték, hogy nem jó a sok gyümölcs. Olyan fehérjenapfélét, azt rendszeresen próbálom mert valahogy úgy eszem. Ez közelíti a normális táplálkozást egyébként.


"Van róla egy véleményed"

Ezzel eléggé le lettem derogálva. Az én véleményem nem olyan mint másoknak a seg.glyuk, van mindnekinek aztán ennyi. Nekem megalapozott véleményem van, a kérdés csupán az hogy néhány ember tapasztalata áll mögötte, sok ember tapasztalata áll mögötte vagy konkrétan tudományos tényről van szó. Mind lehet az én véleményem, álláspontom. Mindnek súlya van, ami 1-1 ember tapasztalata az pedig összecseng

kutatások, vizsgálatok eredményeivel, mert 1-1 tapasztalat még nem eredmény..


"Zseni vagy, vagy tán megbecsült orvos, hogy így tudsz mindent, hogy mi a tökéletes mindenkinek?"


Igen. Sőt még azt is tudom, hogy nem Mindenki számára tudom mi a tökéletes. De a legtöbb túlsúlyos, megszokott gyógyíthatatlan problémákkal küzdő férfinek és nőnek nincs olyan bonyolult problémája.

2013. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel az egész oldalnak semmi értelme, mert nem kell ráerőltetni a véleményünket másokra..
2013. aug. 14. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!