Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kecskeméten miért nincsenek...

Kecskeméten miért nincsenek magányos emberek? Miért csak társasági emberek vannak akik nem érnek rá egy magányos emberrel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az, hogy képtelen vagyok saját nememmel (F) bármiféle kommunikációt létesíteni, mégjobban behatárolja a lehetőségeimet.

2013. júl. 9. 23:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám. Én most költöztem ide, így még nehezebb :(
2021. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 - Elnézésed kérem ha nem te vagy az, egyébként viszont nagy eséllyel te leszel az, akivel szintén nem jutottunk sehová egy hónapja, privátban. Így részben rád is vontakozik az, amit a #10-es kommentben írt a kérdező, azaz én, még évekkel ezelőtt. Le is lehet írni, mi a probléma, (mint ahogyan én meg is tettem), nem csak eltűnni szó nélkül, pedig amúgy milyen jó lenne megismerni valakit.
2021. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!