Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van már ebből a magányb...

Elegem van már ebből a magányból, hogyan éljem túl a nyáriszünet maradék részét?

Figyelt kérdés

17/F

Egész szünetben egyedül vagyok, egy élőbeli haverom sincs, akivel tudnék találkozni. Van egy jó internetes haverom, aki 70 km-re lakik kb. oda hozzá meg biztos nem engedne el az anyám, meg se merem tőle kérdezni.

Szóval totál egyedül vagyok, gépezek egy csomót amit már nagyon unok, néha kimegyek az udvarra dolgozni valamit, locsolni vagy akármi, de ez már édeskevés nekem. Az egész életem magányról szól, kb. azért születtem meg hogy a bolygó levegőjét szívjam, semmi másért, senkinek semmire nem vagyok jó. Iskolaidőben nem érzem magam ilyen rosszul lelkileg, de szünetben elég rossz, mert unalom van.

Hogyan élhetném túl a szünetet, mivel foglaljam le magam így egyedül? Udvaron sincs már szinte semmi munka, locsolni se lehet folyamatosan.

De már akkor boldogabb lennék, ha találkozhatnék azzal az internetes haverommal, de reménytelen.


2013. júl. 11. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Hol laksz?
2013. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Merre laksz? :D én is nagyon unatkozom
2013. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én ma estére szabad vagyok szaaal..:o
2013. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Már több ilyt olvastam itt, hozzatok össze egy talit, akik közel laktok egymáshoz, menjetek focizni, moziba, strandra, bringázni, futni együtt.
2013. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2013. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire magányos lennél már rég válaszoltál volna, hogy hol laksz-.-
2013. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ott egy kávézó vagy valamilyen park,menj ki szívj egy kis friss levegőt és nézz magadnak egy szimpatikus emberkét ismerkedj össze vele,pl:menj neki óvatosan "véletlenül" és kérj bocsánatot útána dicsérd meg a haját kérdezd meg tőle milyen hajzselét használ vagy nem tom :"D


egypk meg nem csak te mehetsz át az internetes haverodhoz,ha tud jöjjön ő oda a közeletekbe és találkozzatok valahol..igyatok meg egy üdítőt vagy energia italt stb..


Egypk tudom hogy nagyon rossz de meglehet szokni.

Én több mint fél évig magányban éltem(még most is) de megszoktam és elfoglalom magam akár rajzal vagy álmodozással..

de egyet megtanultam a nagy magányban: sokszor magadra jobban számíthatsz mint a barátaidra akik suli időben a legnagyobb haverjaid de nyáron lexarnak...

Legyél má kreatív!

Öreg,én kamu bajszot rajzolok magamnak és beöltözök tengerésznek :"D van hogy zoknit húzok a kezemre és báb műsorozok ;D

egyedül nehezebb de lehet ökörködni :D!


oh Jah és lány vagyok:)

2013. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kirakós játék,olvass,keresztrejtvény,rajzolj,színezz,olvasd ki a kötelezőket,takaríts,főzzél,trenírozd,vagy sétáltasd a kutyát ha van,ha nincs kérjél,gazolj,vásárolj be amit kell,biciklizz,fuss,gyúrjál,vágjál fát(persze nem 40 fokban)ha van.Most ennyi jutott eszembe.Az internet világában nem tudsz összehaverkodni senkivel?Írd ki merre laksz,vagy privátba.
2013. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hol laksz??:)

Amúgy én is így vagyok nagyon rég óta... már minden féle elfoglaltságot kipróbáltam de már nehezen viselem a magányt... és sokszor elgondolkozom rajta,hogy most bennem van a hiba,de olvasok itt sok ilyen kérdést szóval nem tudom...

17/L

2013. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Komárom esztergom megyében lakik, azt írta privátban.


Egyszerűbb lett volna ide kiírnia...

2013. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!