Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozón hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozón hogyan lehet a legkönnyebben megszabadulni a félelmektől?

Figyelt kérdés

1 és fél hónapja beszélgetünk neten kb. és most fogunk először találkozni szombaton elvileg. Eddig nem jött össze még, mert messze lakunk.


Amúgy nagyon jól kijövünk, már-már meglepően jól és sok dologban egyezik a véleményünk, hobbik, stb...


Szóval jól megvagyunk, de mégis én mindig feszengek kicsit az ilyen első találkákon... Van valami egyszerű módszer, amivel hamar megszüntethetem ezt?


18/L



2013. jún. 5. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igyál 1-2 pohár bort
2013. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Vagy 1-2 litert.:D
2013. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 feles vodka csodákra képes. szaga sincsen. narancslében elkeverve meg még iható is. és garantáltan eloszlik a stressz :)
2013. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Látom mindenki alkoholista itt... :D Nem alkoholra gondoltam...
2013. jún. 5. 20:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Meddig mész el az első találkozón? Én általában már 2-3 hetes beszélgetés után találkozok, csókkal és öleléssel orvosolom az idegességemet, vagy kínos csendet :)

Amúgy gondolj bele, hogy ő is ugyanúgy parázik és akkor már picit emberibb az egész.

2013. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

pedig nincs más megoldás..


max egy kis xanax vagy rivo még csodákra képes :D

2013. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom, előtte beszéljetek telón is? Szerintem akkor addigra élőben sem lesz furcsa. Meg... szerintem ha jól kijöttök neten akkor nem lehet probléma O.o
2013. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A félelmektől többek között úgy lehet megszabadulni, ha szembe mész velük. Szóval azzal, hogy odamész és találkozol vele és közben próbálsz nem reszketni, akkor máris teszel a félelmed ellen. Legközelebb már lehet, hogy kevésbé leszel ideges a találkán. 4-5 után pedig már valószínűleg egyáltalán nem, esetleg némi feszültség marad, hogy ne egy darabolós baltás gyilkost fogj ki vagy ilyesmi.
2013. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Telefonon nem beszéltünk, de már hallottuk egymás hangját más módokon, skypeon akartunk beszélni, de nem nagyon volt eddig idő vagy alkalom (általában késő este beszélünk).


Meg hát nagyon jól elvagyunk, szóval attól nem félek, hogy élőben gond lenne... de mégis, először látnám életnagyságban és ez elég nagy dolog...


Valaki kérdezte, hogy meddig tervezek elmenni... Korábban beszéltünk róla csak úgy általánosságban, hogy egyikünk se pártolja az első randin csók dolgot, viszont azóta már elég sok olyan dolgot mondtunk egymásnak, amiből kiderül, hogy egy csók már simán elfér majd :)


Szóval én úgy tervezem, hogy megfogom majd csókolni aznap kicsit később... tehát nem egyből ezzel kezdek természetesen. Majd valami jó pillanatban...

2013. jún. 5. 20:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden hasonló találkozót megejtettem eddig 1-2 hét után és az a tapasztalatom, hogyha olyan személyt találsz, akinek szerteágazó az érdeklődési köre, lehetsz csendben, akkor is talál neked témát és megoldja magától. Viszont azt fogja érezni, hogy nem érdeklődsz iránta. Javaslom, hogy olyan helyen legyen a találkozó, ahol csak ketten vagytok és viszonylagos csendben tudtok társalogni. Egyél előtte pár kocka étcsokit kedélyjavítónak és gondolkodásserkentőnek és ne parázz, mert azzal lehet elrontani mindent. Tapasztalatból beszélek, de szerencsémre olyan lány volt az első randin mellettem, aki jól kezelte a nehéz helyzeteket (engem). Ő halál nyugodtan oktat, én meg majd' lehánytam. :D
2013. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!