Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az ciki ha lassan...

Szerintetek az ciki ha lassan 14 leszek de még nem csókolóztam és nem jártam senkivel?

Figyelt kérdés
Mert furcsának érzem hogy körülöttem már szinte mindenkinek volt kapcsolata és ilyesmik. De szerintem alapból kifejezetten csúnya sem vagyok. Esetleg sorstársak? :D :)

2013. júl. 17. 21:14
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
én sorstárs vagyok! bocsi hogy ezt mondom de örülök hogy nem csak én vagyok így ezzel :) De most megyek gimibe ott biztos sikerül valami:) De nekem azért nincs barátom merrt nem jártam el otthonról :( 14/L
2013. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Kameko-san ***** válasza:
100%
Nem ciki, hasonló cipőben járok, csak engem nem izgat. :) (Mondjuk felénk még nem voltak komoly kapcsolatok.)
2013. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Lol, még 20 évesen is ráérsz!!:) Hova siettek ti fiatalok?:)
2013. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Ebben egyáltalán nincs semmi ciki. Aki szerint igen, arról sajnos lerí, hogy hogy az agyi szintje kb. a nullán van, vagy legalábbis afelé húz (már bocs, de nekem ez a véleményem). Igen furcsa érzés, hogy más már túl van ezeken, vagy épp benne van, de hidd el, nem maradtál le semmiről. 14 éves vagy, előtted az élet, ráérsz később is járni valakivel.
2013. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor 14 és 20 között elkezdeni teljesen normális dolog. :)
2013. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem sietek, csak kivancsi vagyok mas velemenyere. :)

Ennek viszont enis orulok hogy mas is ilyen cipoben jar. :) hatha jovo szeptemberben nekem is uj kapu lesz a gimi :)

Amugy baratkozos vagyok. :)

2013. júl. 17. 21:24
 7/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ezek bizatatoak! :)
2013. júl. 17. 21:25
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen jártam először valakivel, és 21 évesen találtam meg álmaim hercegét. Korábban is ismertük egymást, de én még nem voltam elég érett őhozzá, és talán ő sem énhozzám. De 18 éves koromig, sőt a két kapcsolat között is úgy éreztem, hogy reménytelen eset vagyok.
2013. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:

Én is sajnos ugyanebbe a helyzetbe vok. bár mondják páran hogy jól nézek ki, de kapcsolat mégse jön össze.(bár megjegyzem szerintem elég válogatós vok ilyen téren lányokkal) én gáznak érzem magam NÉHA... de azér vannak körülöttem többen is(RIKÁSAN xd) hasonlóan igy azért el el viselem és másoknak nem igazán hozom szóba :/ csók meg utoljára oviban volt de ott naponta XDD csak ez már nem sokat számít :(

15/F

2013. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Bocsi ezert, de jo tudni hogy vannak euekszerint normalis kinezetu fiuk is akik a "sorstarsaim". :D :)
2013. júl. 17. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!