Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 vagyok, de még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok, de még nem volt meg az első csókom. Nagyon félek, hogy ha alkalom kerül rá, és én egy tapasztaltabb fiúval leszek, mennyire lesz nekem ciki, hogy még sosem csókolóztam. Tippek, hogy ne legyek béna nagyon? :/

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem zavarja a fiúkat, én speciel szeretem az ilyen kis mulya lányokat :)
2013. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
en az elso csoktol ugyanigy paraztam egy kicsit,de amikor mar ott voltam es tortent akkor mar csak ugy jott es inkabb elveztem minthogy izgulnek h uristen mien kis bena lehetek.. szoval amikor mar ott tartasz nem lesz gaz szerintem:);)
2013. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem lesz ciki, mindenkinek van egy első csókja.

15/l (szintén csókszűz)

2013. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!