Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak a Balatonon?...

Mit csináljak a Balatonon? 14/f [FONTOS! ]

Figyelt kérdés
Szóval. 14 éves fiú vagyok. Az életem az iskola, de nem az emberek, hanem a tanulás miatt. Utálok mindenféle sportot. Van Balatonalmádiban egy nyaralónk a tó partján, saját parttal (ergo saját strandunk van), de én nem szeretek ott lenni, mivel nincs senki, akivel normálisan tudnék diskurálni, nem lehet egész nap bent lenni a vízben (túl nagy az UV), amikor nagyon nagy meleg van, akkor nem lehet a kertben sem ücsörögni. A mobilomról megosztom a netet a notebookomra, de csigalassú :(. És sajnos minden évben el kell töltenem itt két elcseszett hetet a nyaramból. Augusztus első két hetében leszek lenn. És írjatok, ha Almádiak vagytok, vagy esetleg ott fogtok lenni. Privi!

2013. júl. 20. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez a rossz idő, kánikula, magas UV tényleg tönkrevágja a nyarakat. :(

Sajnos nincs mit tenni, próbálj meg addig is a net segítségével találni más fiatalt, aztán vagy ő(k) jön át hozzád, vagy te mész hozzá. Persze csak ha van náluk légkondi. :D

Ha nem találsz senkit, akkor vedd elő a jövő évi könyveidet, és tanulj előre valami érdekeset. Vagy olvasd a kötelezőket.

2013. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pakolj a notebookodra sok filmet zenét meg játékokat és simán eltelik az a 2 hét.
2013. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :) hol lehet ismerkedni fiatalokkal ott? Mármint tudom, facebook, használom is, de random csak nem jelölhetek be embereket, nem?
2013. júl. 20. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát erről fogalma sincs h h szerzel spanokat.

De ha ez megnyugtat nekünk is van egy nyaralónk BP-töl több mint 500 KM-re Erdélyben és én is dettó ezt érzem amikor oda kell mennem.


A legfiatalabb ember ott 40 éves hagy ne mondjam h 24 évesen nem tudok velük mit kezdeni.

2013. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez most komoly? Vigyél könyvet, olvass, a nagy UV-s órákban belefér egy délutáni szunyóka is akár, pihenj sokat, aktív kikapcsolódás a maradék időben. A barátkozás ötletét támogatom, viszont komolyan az internettel akarsz szenvedni egész végig? Szakadj ki kicsit abból a világból, meglátod, sokkal jobb lesz. Az a két hét csak akkor lesz elcseszett, ha nem tudod értékelni a szüleid által megteremtett lehetőséget. Elsősorban a felfogásodon kéne változtatni picit, ha ez megtörténne, lehet jobban éreznéd magad:)
2013. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz idő lesz, és hűvösebb lesz vagy sokat fog esni. Akkor nézz körül a városban meg a környéken.

Készülj fel előre mit érdemes ott megnézni.

2013. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!