Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy ember úgy érzi, hogy...

Ha egy ember úgy érzi, hogy őrült. Diliházbavaló és saját lábon bemegy oda akkor befogadják? Vagy mi kell oda? Beutaló?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez bárki elmehet (nem tudom, hogy kell-e beutaló a háziorvosodtól hozzá), a pszichiátrián ápoltak többsége félig-meddig önszántából megy be kezelésre.
2013. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én elmegyógyintézetre gondoltam...
2013. júl. 22. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lipótot bezárták. A kórházakban van pszichiátriai osztály.
2013. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem fogadjak be. Valoszinueg szukseges egy elmeorvos szakvelemenye. Ha barkit befogadnanak, mind ott lennenk. Sajat labon be lehet menni (ha ezt ugy erted, hogy nem a szirenazo rendor/mento auto visz be kenyszerzubbonyban) de szukseges egy beutalo - melyet csalaorvos, szkorvos vagy akar surgossegi orvos bocsat ki - a beutalast kovetoen ugyis ujjab elemzesre kerul sor, de valakinek fizetni kell erte.
2013. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elősször is miért érzi magát valaki őrültnek??Tudom hogy van ez de szerintem is szakorvosi vélemény kéne!!Esetleg beutaló de csak akkor kap az ember ilyet ha tényleg őrült és nem csak azt képzeli magáról!!
2013. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az igazi őrültek normálisnak hiszik magukat, vagy különleges képességűeknek, de nem diliházba valónak. Nem lehetsz teljesen őrült, ha van önkontrollod.
2013. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!