Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem olyan a legjobb barátnőmme...

Nem olyan a legjobb barátnőmmel a kapcsolatom mint régen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok, legjobb bnőm szintén ennyi idős. A barátságunk általános iskolában kezdődött és ez szépen lassan kialakult legjobb barátsággá. Naponta beszéltünk telefonon több órát, találkoztunk, mindig volt téma, bár végül ő elment az iskolából, én 8.-ig maradtam, de tartottuk a kapcsolatot. Rengeteg élményt éltünk át, szerettük és kerestük egymást. Aztán ahogy "kezdtünk felnőni" és új emberekkel ismerkedtünk meg, kezdtünk távolodni.. Mindig együtt jártunk helyekre, megismertünk új társaságokat, jóba lettünk velük, bár még se volt az igazi. Ugye már "felnőttek vagyunk", 2 különböző egyéniség, mégis egyformán gondolkodunk, bár nem mindig egyforma a véleményünk, de szerintem ez nem is probléma. Én ebből az új társaságból összejöttem egy sráccal, akivel már több mint 1 éve tart a kapcsolatunk, nagyon jól kijövünk egymással, ezáltal többet is vagyok ezzel a társasággal, egyfolytába hívom a barátnőmet, de hol nem ér rá, hol nincs kedve jönni. Egyre kevésbé keres, találkozásokkor (ha néha napján sikerül összehozni) van hogy nincsen témánk, csak grimaszolunk egymásra, kissé feszélyezve érezzük magunkat. Érzem hogy eltávolodtunk, érzem hogy más lett a dolog, és ő is érzi! Beszéltünk már erről, de élőben még sosem sikerült felhozni és átrágni a dolgot. Sokszor mondtam már neki hogy attól még hogy barátom van BÁRMIKOR találkozom vele, együttaludhatunk stb. Mindig hívom mindenhova, viszont én ezt nem kapom vissza, hiányzik a sok idő amit régen együtt töltöttünk, a szívek amiket másoknak ír, nekem soha. Nem tudom van-e esély rá hogy olyan legyen mint régen? Vagy már mindketten megváltoztunk és ne is próbálkozzunk?

2013. aug. 8. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. mindenképpen beszéljétek meg személyesen.
2013. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Merits batorsagot, es hozd fel a temat elobe!:) Lehet ez menti meg a baratsagotokat:)
2013. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de hogyan hozzam fel? felek h veszekedes lenne belole, mert felhozom a serelmeimet stb.. mikor leirtam neki (nem egyszer) hogy mi zavar akkor is gyerekesen allt hozza... olyanokat irt valasznak h bocs h elek stb.. ez nekem gyerekes viselkedes..
2013. aug. 8. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyjatok egymásnak egy kis időt. Ne keresd mondjuk 1 hétig, aztán újra kezdj el beszélgetni vele, menjetek el valahova, valószínűleg lesz téma. Ha mégse lenne, várj többet.


Ugyanebben a cipőben járok, és a megbeszélés semmit se segített, egyetértett a lány is, minden "normális" volt 2-3 napig, aztán folytatódott a hanyagolás.

Azóta ha látom, hogy ellaposodik a dolog, inkább időt hagyok neki, és 4-5 nap után már szófosása van! :)


15/f

2013. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!