Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ázsia kedvelőkkel/rajongókkal...

Ázsia kedvelőkkel/rajongókkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Bele tartozik a filmek, kultúra, zenék, animék.

Tehát kifejezetten ilyen oldalt, társaságot, fórumot tudtok? Angol nyelvű is jó, de nyilván magyar nyelvű ismerősöket/haverokat/barátokat jobb lenne szerezni.


Sajnos az ázsiafilm.hu már nagyon régóta nem aktív, daddict csak héba-hóba írogatnak, társaság én úgy vettem észre nem nagyon alakult ki. Animeaddict-re néha felnézve meg mindig azt veszem észre, hogy tizenévesek társalognak, mást nem nagyon ismerek.



2013. aug. 26. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én imádom az ázsiai kultúrát, főleg a Japánt. Szívesen beszélgetek róla, de nem tudom mennyire akarsz egy 15 évessel társalogni.....
2013. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak tizenévesek társalognak Animeaddicts-on, mert én például ott ismertem meg egy 22 éves fiút. Szóval nem. Amúgy facebookon is van rá lehetőség különféle oldalakon megismerkedni, meg van valamilyen animés szerepjáték oldal. [link] Itt a linkje is. Amúgy meg írd be a keresőbe, anime, ázsia, stb. S találhatsz rengeteg oldalt, ami ezekről szól. :)
2013. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy rengeteg ilyen oldal van, de ahol van egy fórum, vagy akármi ahova lehet írogatni, visszajárni, ismerkedni, ahol kialakul egy társaság sajnos nem nagyon. Vagy csak nagyon béna voltam eddig és nem találtam.


A tizenévest azért hangsúlyoztam ki, mert szerintem óriási szakadék van egy tizenéves és egy huszonéves között. Teljesen más életet élünk, mások a problémák, máshogy állunk a dolgokhoz stb.

2013. aug. 26. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. :) De egyébként ilyen magyar oldal nem igazán létezik. Asiatorrents-ről szoktam filmeket letölteni, ott sokan vannak, akiket érdekel az ázsiai kultúra szintén. Amúgy egyetlen magyart ismerek rajtam kívül, aki ilyesmi érdeklődésű, mint én. :) De én ázsiaiakkal szeretek ismerkedni. :)
2013. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ha csak a fenti kérdést figyelem, akkor menj el Anime-s rendezvényekre. Mondocon például. Ott nem csak fiatalok vannak, láttam egy-két 40-50 körüli emberkét is, meg huszonéveseket. De vannak klubbok egyebek. Sok lehetőség van például az életben. Mondo magazinban például mindig van erről egy kis külön oldal, vagy kettő. :)

2013. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jól mondja az előző. Ott biztos találsz neked való társaságot is. 18f
2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Èn àzsiai vagyok :)

Szeretem az animèket a zenèrol nem is beszèlve :P

Ha kedved van beszèlgetni akkor írj privát üzenetet ^-^

2013. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 deniblender válasza:

A facén vannak jó csopik amik állandóan aktívak mint pl. a "Korean Music <3 한국 음악 애호가" vagy az "Ashiyo FanSub és k-pop FanSite" ahol fordítással foglalkoznak. Itt pedig biztosan van olyan aki valamilyen fórumot vezet. Én a G-Portálon találkoztam ilyennel.

A kor nem számít az Ázsiai szeretettben. Hidd el én nagy valószínűséggel idősebb vagyok mint a szüleid.

2014. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!