Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Irjatok nekem kerlek olyan...

Irjatok nekem kerlek olyan magyar sztart aki nem bekepzelt, es szivesen alakit ki jo, kozelibb kapcsolatot rajongokkal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
elég sok ilyen van. a megközelítés a nem mind1. ha mint rajongó akarsz odamenni, úgy kevés van. egy ismerősöm erre azt mondja, hogy rajongóból soha nem lesz igazi haver/barát. például én zimány lindával vagyok aránylag közelebbi kapcsolatban. de ezen kívül a kisebb együttesek között is vannak sokan, ha zenében gondolkozunk. a legtöbb tehetségkutatós felfedezett elég beképzelt, nem mind persze, de ők tudják, hogy úgyse tudnak 1-2 évnél továbbra tervezni, ezért kihasználják a hírnevet, addig meg nem a földön járnak.
2013. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tolvai Renáta! :) nagyon jó kapcsolata van a rajongóival, olyanokba is benne szokott lenni, hogy találkozzon velünk koncerten kívül, közvetlen, kedves, jófej. tapasztalatból mondom, 3x találkoztunk így! nagyon aranyos lány, csak meg kell ismerned! :)
2013. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!;)
2013. júl. 28. 18:58
 4/7 Rio_Mamba válasza:
Kiszel Tünde
2013. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de kiszel tünde nem sztár :D
2013. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rio_Mamba válasza:
Akkor nem lenne saját naptára!...
2013. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz..!
2013. szept. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!