Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lelkitárs kerestetik Győrben? 9/L

Lelkitárs kerestetik Győrben? 9/L

Figyelt kérdés
Van barátom, vannak barátnőim, de valami miatt nem érzem jól magam a bőrömben. Vagy a párkapcsolatommal van a baj, vagy velem.
2013. szept. 11. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*19/L bocs
2013. szept. 11. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már elképzeltem, ahogy felcsillant egy-két pedofil szeme. :D
2013. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Pápán lakom, de már van lelki társam. Jack Daniel´s a neve, és a szívemhez nőtt :D

23f

2013. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes. :DD

Én is ezt skubiztam, na mondom, ki az a gyanús alak, aki egy 9 évessel fog ismerkedni... bár, jó esetben egy vele azonos korabeli.

2013. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is vannak,de nekik nem mondhatom el a dolgaim,sokáig cseteltem egy fiúval aki nagyon tetszett,és szerettem volna vele többet is,de sajnos nagyon messze lakott,"barátnőmnek" meséltem róla és konkrétan kinevetett hogy nem vagyok normális,mivel ő nem nagyon tudja megérteni hogy valaki messzebbről választ magának párt,mint a szomszéd falu

na mind1 szval én is néha egyedül érzem magam l/19

2013. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drágám, még várj 10 évet aztán tedd fel újra a kérdést.
2013. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én saját magam lelki társa vagyok :P :) 21/F
2013. szept. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!