Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért nem találok magamnak egy...

Mért nem találok magamnak egy társat?

Figyelt kérdés
már évek óta nem volt barátnőm vagyis komolyabb kapcsolatom és már nagyon hiányzik egy olyan társ aki hazavár megölel megcsókol stb. ha vannak itt olyanok akik ugyanebben a cipőben járnak lécci jelezzétek mert én már teljesen összeomlok és nem bírom sokáig.

2013. szept. 15. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg ismerkedős oldal van, próbáld ki azokat. Hidd el az önbizalmadnak már az is jót fog tenni ha csak levelezel először néhánnyal, aztán később alakulhat bármi.
2013. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Én is abban a cipőben vagyok és nekem fogy a homok óra. Tudom mit érzel. Én sokszor az öngyilkoságon gondolkozom, de van Anyám aki miatt most is élek. Sajnos mai világban nem könnyű barátnőt szerezni ha az ember kicsit is gyenge, ha szegény, ha egy kicsit is átlagos, megette a fene

. Igen... ez az igazság, még nem valaki be mer szólni nekem ezért! De jó, hogy a nők nem ismerik ezt azt érzés, tudniuk kellene legalább, nem a pénz, az izmos szép arcú pasikra (autós)buknának, vagy a rossz fiúkra aakikben csalódnak. Nem vagyok nőgyűlölő ne értsen félre senki, de amit ma napság leműveltek az valami ember feletti, mennyire elvagytok száklva magatoktól. Jólmegy a sorotok, pedig fordítva kellene hogy ti is megízlelnétek a reménytelenséget, a szorongást stb.. fogalmatok sincsen mien érzés... hogy hány férfi öngyilkos miattatok, alkoholista, őrült miattatok, mert nem álltok meg! Panaszkodi azt tudtok, sírni azt tudtok ugye... de tovább lépni, és felejteni is hamarabb... igen.. de ha egy férfi sír, az egyenlő az öngyilkosággal, a pokollal! Örüljetek hogy vagy két cicitek meg punitok igen... ezért éltek/megy a sorotok jól, s tovább éltek párévvel, mert nem stresszeltek annyit.....

2013. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

ha ennyire kijöttél a formából,akkor először vissza kellene rázódnod.

csinálj meg minden elérhető nőt a környezetedben,aztán terjeszkedj,új helyek új nők,majd a sok összegyűjtött,megdugott nőből megtartod azt az egyet,akinek huzamosabb ideig el bírod viselni a társaságát és tádádám,kész is a lamúr.


de az nem nagyon fog összejönni,hogy bereccsenve beleakadj a tutiba,szóval lépned,változnod,szociálissá kell válnod ha rendes nőt akarsz.

2013. szept. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azokon az oldalakon nem lehet rendes normális csajt találni én eddig meg nem találkoztam komolya nővel egyik oldalon se... :s ennyi
2013. szept. 16. 21:44
 5/12 A kérdező kommentje:
korbács az nem olyan egyszerű ha nincsenek olyan csajok...de neked szerintem ez nem gond mert elmész doszkoba meg kocsmázni és kész is de én egyrészt nincs rá időm másrészt nem vagyok olyan "bulizós" fajta...ennyi
2013. szept. 16. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
hát társkeresőn engem csak a ribik meg a homik találtak meg, igaz egyikkel sincs bajom csak engem hagyjanak békén, kedves kérdező egy cipőben járunk
2013. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinálj valami olyan tevékenységet, ami közben repül az idő számodra, valamit, amit igazán szeretsz, és ez alapján el is kezdhetsz akár ismerkedni is, de addigis találsz valamilyen igazi célt az életedben. Ez lehet,hogy furán hangzik, de kérdezd meg magadtól, mi az amiben szívesen jobbá tennéd a világot (kis dolog is lehet, nem kell vmi nagynak lennie). Ha olyan dolgokkal töltöd az időd, amit szeretsz, és ehhez keresel hasonló érdeklődésű embereket, előbb-utóbb bele fogsz botlani a megfelelő emberbe, ha pedig mégsem, akkor sem fogod úgy érezni, hogy az idő elszállt a fejed felett.
2013. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez jó csak ez a baj az egésszel hogy nincs ilyen dolog...csak a munka hobbim nincs max olvasok meg netezek...ennyi
2013. szept. 19. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, először önmagadat kell megtalálnod. A párod csak azután jöhet.
2013. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs ilyen dolog, akkor lehet, hogy nehéz a saját igényeidre figyelned, mert lehet, hogy túl sokat figyeltél másokéra, ami nálam pl. így volt. Rá kell jönnöd, hogy szabad önmagadnak lenned, lehet más az érdeklődési köröd, mint a környezetedé, hiszen nem vagyunk egyformák, és igenis szabad kikutatnod, és rájönnöd arra, hogy mi az amit szeretsz.


Ha tényleg rá akarsz jönni, itt találsz hozzá kérdéseket.

[link]

Nekem ezek segítettek annó.

2013. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!