Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egy szimpatikus srác a...

Van egy szimpatikus srác a koliban. Nincsenek barátaim, ezért szeretném megismerni, elhívni egy sörre. De félek a kudarctól. Hogy tegyem, hogy ne legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
"Szia, van kedved sörözni egyet?"
2013. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak egy sőrre vagy akár többre is? Gondolok itt arra, hogy össze akarsz "melegedni" vele?


Mert ha melegendi is akarsz abba én nem tudok segíteni, de ha csak sörözni ez nem gond. Hétvége van, koli is jobban kirül, ilyenkor azok is dumálnak akik hétközben nem nagyon haverkodnak. Hello, nem megyünk le a hörpintőbe meginni egy sőrt, megnézhetnénk a Fradi-UTEt közben?! Te kinek szurkolsz? Kész.

2013. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a való életben nem így megy... Alig ismerem... nem egy régi haver,hogy gyere sörözni...
2013. szept. 20. 17:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem melegedni... barátkozni ... ha van barátod, tudsz menni bulizni és csajozni...
2013. szept. 20. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
te meg kérdező,túl nagy ügyet csinálsz belőle..odamész hozzá és ezt mondod pl.:nem tudom te hogy bírod ezt azt unalmat,de nekem tököm kivan,leugrok ide meg ide,van kedved velem tartani?..ha azt mondja h nem,hát nem,akkor sem dől össze a világ
2013. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne spilázd túl ezt. Dumáj vele és igyatok egy sört.
2013. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!