Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Magányos" Csajok ti mit szólnátok, esetleg örülnétek ha egy "átlagos srác" leszólítana titeket (odamenne hozzátok hogy szimpatikus vagy és kérne valamilyen elérhetőséget)?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen az ideális leszólítás kivitelezése..



Fiatal Srácok, van köztetek akinek ily módon lett kapcsolata?


Működik szerintetek a nagy "számok törvénye"..


Én eddig 3 lányhoz menten csak oda az elmúlt 1 évben ami nagyon kevés nehezen veszek bátorságot és nehéz az embernek hinnie magában.. Azóta kihagytam rengeteg alkalmat amikor nagyon tetszett a lány de végül nem mentem oda.

Ráadásul én tényleg csak azokhoz mennék oda akik amolyan első látásra.. de volt 2 "kudarcom" és egy gyakorlatilag távoli barátságba torkolló esetem.

Ez szerintetek tömegben zajos járművön is belefér..


26F


2013. júl. 21. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1-ből nulla, nem érdemes törnöd magad, válogass abból ami jön
2013. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

ha jó vagy úgyis lesznek rajongóid, ha nem csak feleslegesen égeted magadat


az, hogy a fiúk kezdeményeznek az olyan XX. század

2013. júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a lányok nagyon ragaszkodnak mostanság ahhoz, hogy ők választanak nem pedig mi


egye fene, ha majd döntésre jutottatok szóljatok, felraklak a listámra

2013. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

normális fiúk pedig azért nincsenek, mert nem akartátok, hogy legyenek


alig várom, hogy ezt alkalomadtán az orruk alá dörgölhessem

2013. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nincs amúgy semmi baj, most jutottam el odáig, hogy sikerült túltennem magam életem egyik meghatározó élményén


"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you"


-Friedrich Nietzsche

2013. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A lecke amit megtanultam az, hogy a jónak nem terem babér.

A világot megváltani nem tudod, de a szemétdomb tetejéről még lógázhatod a lábadat. Még a végén apám is büszke lesz rám

2013. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a Nietsche-idézet hogy jön ide? Mert a múltkor volt a Gyilkos elmékben, ahová illett, de itt nem tudom, mit akarsz kifejezni vele.
2013. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én bírnám a dolgot (persze velem egykorúakkal), jó mondjuk más korosztály, de mégis csak ő a fiú, tessék csak kezdeményezni!
2013. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

úgy jön ide, hogy épp eleget foglalkoztam "szörnyekkel" ahhoz, hogy magam is azzá váljak


így jár az, aki sokáig fürkészi a poklot

2013. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ideális leszólítás, ideális hely, ideális viselkedés.

Sok lány pont úgy működik ahogy te. Az kell neki, aki "első látásra", a többi megfeszülhet, randizhatnak 15ször, akkor se fog összejönni.

Hidd el, ha az az 1. látásra kölcsönös lenne, a csaj mosolyogna, de minimum elpirulna vagy tekergetné a haját, vagy idegesen fészkelődne és akkor nem utasítana el élből ha leszólítod.

Csak ez egy valódi lutri, hogy kölcsönös legyen, másnak sem olyan egyszerű.

2013. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!