Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges az hogy nem hiányzo...

Lehetséges az hogy nem hiányzok valakinek?

Figyelt kérdés

Ha valakivel 3 hónapon keresztül minden egyes nap beszélsz (elég sokat úgy átlagban 3 órát/nap (cask ennyit a facen)

és hirtelen egyik napról a másikra már nem beszéltek valami bizonyos dolog miatt akkor szerintetek el lehet felejteni a másikat egyik napról a másikra? Mert nekem nagyon hiányzik csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon én is neki? Tehát hogy van olyan ember aki egy ilyen nagy időszakot csak úgy egyik napról a másikra el tud felejteni?


2013. szept. 21. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mi az a bizonyos dolog. Ez egy megszokás, egy napi rutin nem csak neked neki is. Ezt nem felejti, kérdés hogy most egy pótcselekvéssel pótolja vagy talált egy számára még ennél is vonzóbbat és ha majd az nem lesz akkor tér vissza hozzád, viszont akkor már te vagy a pótcselekvése.
2013. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is találtam "más elfoglaltságot", mégis allandoan eszembe jut.

:/

2013. szept. 21. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van, nekem nagyon hiányzik, bár nem tudom az okát miért tűnt el.

Pár napja életjelet sem ad magáról.

Egyik nap minden szép és jó, és hirtelen eltűnik....

Ezek szerint én nem hiányzok neki.

2013. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Nagyon rendes volt velem, azt hittem, hogy végre találtam egy igaz barátot. Az esett a legjobban, amikor valami bajom volt és felajánlotta, hogy átbeszélgeti velem az estét. Ez nekem sokat jelentett. Viszont ezek után egyik napról a másikra eltűnt és lerázott. Azóta próbálta megmagyarázni, hogy miért, félig-meddig volt benne logika. De szerintem olyan nincs, hogy ha valakinek fontos vagyok, az csak úgy nem keres fél évig és még csak meg se kérdezi, hogy hogy vagyok.
2013. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!