Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Neked mik a hobbijaid, van...

Neked mik a hobbijaid, van valakinek esetleg nem mindennapi hobbija?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 21:36
 1/8 acelsziv ***** válasza:
mennyire nem mindennapi a hobbi asztalos :D ?
2013. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Motorozás terepen :D.

Nemtudom ez mennyire nem mindennapi hobbi de olyat is szoktunk, hogy motor/kocsi után kint a földúton kötünk egy deszkát amire rákötjük a lábunkat (mint a snowboardra) és ahogy húz minket a kocsi úgy csinálunk trükköket, meg csúszkálunk

2013. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát különlegesnek nem mondható, maximum a korosztályomban- sokan meglepődnek rajta- de nagyon szeretek varrni. Igazából minden kézműves dolgot nagyon imádok, főleg festeni, üveget, porcelánt (már egy étkészletet festettem magamnak), de vászonra is szoktam képeket másolni. Imádok még sütni, főleg tortákat, szépen kidíszíteni... meg is jött a kedvem :D És az olvasás az, ami nélkül nem lennék meg, mindennap olvasok valamit.

22/L

2013. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Motorozás, főzés, egyszerűbb alkotómunka (origami, barkácsolás kezdő szinten), kertészkedés (ez felemás, mert a munka annyira nem vonz, de mindenféle növényt akarok :D), teljesítménytúrázás, de igazából van még sok.


Nem mindennapi? Ma már nem csinálom, de ami nem annyira szokványos, bár szerintem semmi extra, az a fahasogatás, democoding, ezen belül méretre optimalizálás (hosszú lenne elmagyarázni, de csináltam pár 256 byte-os intrót, sőt egy 64 byte-osat is, többek között), valamint rajzolás Commodore 64-re (egypár éve kezdtem, mostanság hanyagolom, de majd visszatérek hozzá), amit elég nem mindennapi hobbivá tett az, hogy egyrészt pc-s volt a saját rajzprogram, másrészt szintén pc-n, masmban írtam a megjelenítő kódot, ami azért tudott C=64-es programot kreálni, mert egy nyilván szintén általam írt C64-es makrócsomagot használtam :D Igazából adat volt az egész masmos program, s csak az ugrásokat számolta a masm és egymás után pakolta az adatbyte-okat :D

A matekozás is kedves hobbim volt, s az olvasás is. Nyelveket tanulni is szeretek. Pszichológia. Gyűjtök egypár dolgot, pl. köveket...


Motorozáson belül van még a hypermiling, ami fogyasztásra optimalizálás. Az is jó móka. Ahogy szolidan terepezni is (= egyszerű köves, fűcsomós durván nyomvályús, meredek vagy homokos földutak és simább mezők, illetve egyes magyarországi utak is ott vannak e téren, Szentlélek-Mályinka se semmi, ha az ember megpróbál tempósabban menni a kis cruiserével s rászalad egy hirtelen durva minőségromlásra az úton :D)

2013. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as, én egy évvel vagyok fiatalabb nálad, de egyezik az érdeklődésünk. :D Én is szeretek kézműveskedni. Sajnos otthon kellett hagynom az üvegfestékeimet, mikor külföldre költöztem. :( Viszont itt van egy csomó süthető gyurmám, amit nagyon szeretek. Az mellett a horgolás is nagy kedvencem. Legtöbbször kis játékállatkákat csinálok, de tavaly télen belekezdtem a kiegészítőkbe is. A sapkámat mindenki rommá dícsérte, meg most van két új sálam is, bár azokat tél végén csináltam és nem tudtam túl sokat hordani.

Régen gyöngyöztem is sokat, most neki akarok állni megint. Meg ugya a rajzolást is szeretném fejleszteni, de az nem extra szerinte.

A sütés és az olvasás nálam is megvan. :D

2013. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bűvészkedés.
2013. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cosplayeket készítek.:)
2013. szept. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Íjászkodás, yo-yo-zás,néha fából barkácsolok dolgokat, bár mostanában nincs időm rá, gyakran megyek túrázni is.
2013. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!