Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is furcsa az...

Szerintetek is furcsa az ilyen lány?

Figyelt kérdés

Az a helyzet mára (vasárnapra) alkalmi beugrós melót vállaltam pluszba ismerős veteményesében.

Aztán asszem 15-en voltunk.

Egy 29 éves lány mellé osztottak be aztán feltett egy rakás keresztkérdést az életemről. (van e barátnőm, milyen zenét/filmeket/sorozatokat szeretek stb stb)

Aztán visszakérdeztem hogy vele mi újság erre elszégyellte magát és és azzal folytatta, hogy nem szeretne magáról beszélni.

És nagynehezen mondta, hogy több éve egyedül van. Egyetlen hobbija nézni a filmeket meg a macskája. Közben jó állása van és ennyi idősen már szinte családja kellene, hogy legyen.

Mi okozhatja ezt, hogy ennyire érdeklődik a másik felől ő maga pedig visszahúzódó és félénk és egyedül van?


2013. szept. 22. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbizalma és talán úgy gondolja, hogy annyira nem ér semmit, hogy inkább másokkal foglalkozik, mert ő annyit sem érdemel.
2013. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha munkatársi viszony van, akkor én azonnal földelem ezeket a kérdéseket abszolút passziv válaszokkal. Soha nem tudod a mai világban, hogy ki milyen szándékkal dobál feléd diszkrét kérdéseket, főleg munkában. Bárki rosszat akarhat neked, még akkor is, ha folyton vigyorog és ha kinyilsz teljesen, akkor lesz is asztala, amelyen simán manipulálhat. Mindenképpen legyél óvatos jó pár hónapig. Tudod: jobb félni, mint ...
2013. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy valóban nincs önbizalma.Az is elképzelhető,hogy valami nagy csalódás érte őt és ezért nem akar megnyílni mások felé.
2013. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember azért kérdezget másokat, mert nem akar magáról beszélni, vagy nincs miről beszélnie.Miért csodálkozol, hogy kíváncsi rád? Emberi lénnyel nem nagyon találkozik, maximum munkatársakkal. Az meg hogy családja kéne legyen..mondd ezt el a többi 29-35 éves nőnek is aki elhagyott a párja vagy nem kérte meg a kezét. Én nem találom furcsának a lányt, maximum szerencsétlennek hogy így alakultak a dolgai.
2013. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi fura nincsen benne.

nyomatta neked az érdeklődés jelzőket.

miért nem intézted be ha tetszik?

kicsit növeled benne a komplexus érzését,aztán eljátszod a megértőt,majd megdugod.

2013. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a kedves tanácsodat, de magam is lány vagyok :)
2013. szept. 23. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!