Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az, hogy nem megy az élet?

Mi az, hogy nem megy az élet?

Figyelt kérdés

Elég sok éves vagyok már nem is érdekes valahogy úgy érzem nem megy igazán az élet mint másoknak.

Régen sokat magamban voltam,külön másoktól éveket és így eltelik az idő. Nem vagyok visszahúzódó csak valami történhetett régebben amiért ilyenné váltam.

Mi kell az élethez? önbizalom,akarat,cél,kitartás,


Úgy érzem nem vagyok elég erős az élethez ez baj pedig van célom van álmom nem nagy dolog csak h lehessen családom akivel ő már megvan hozzá,de én nem haladok az életben a munka terén kell,hogy jobb legyen,de sokszor letör 1-2 nem kellek dolog,az életben sok minden bizonytalan sok minden nehéz sok embert ismerek akiknek megy az élet.

Magamban van mit fejleszteni pl kitartás,ezt egyébként nem tudom hogyan is lehetne.

Az életre nincs recept ha így folytatom tovább nem lesz belőlem semmi max halott mert az az egy biztos.

Másnak miért sikerül? Sok évem veszett el a semmibe az élet rövid végülis hamar megörexik az ember.

Mit tehetnék?


2013. szept. 30. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szarj bele és csináld amit szeretsz, ami örömet okoz, ez a lényeg.
2013. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vree ***** válasza:

Környezetváltozás?

Pszichológus?

Új hobbi?

2013. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy jó idézet, amely arról szól, hogy sajnos az élethez senki nem adott tankönyvet :). Tehát gyakorlatban lehet csak megtanulni pár dolgot és belerázódni és sajnos akármennyire is kerüljük a rossz szitukat, az élet akkor is beledörgöli az orrunkat elég rendesen. Valamelyik végénél és valamikor úgyis el kell majd kezdd a dolgokat gyakorlatban. Minél hamarabb, annál jobb.
2013. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van az a sok takba szakadt fiatal akik járják az eszüket,de mégis haladnak.

Na vajon miért? Mert tompul a külvilág röhögnek mindenen,elszívják az agyukat,aztán ennyi...megvan a kis iskola,munka stb nekik ...aztán beüt a 40 és totál károsak,pedig nem mondható a 40öregnek...

Kisebbségi komplexusod van. Változtass: valami hobbi,új dolgok(futás,edzés)

2013. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!