Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy másoknak megy az élet: kapcsolatok, barátságok extrákkal, stb, nekem meg több mint egy éve semmi?

Figyelt kérdés
Nem ülök itthon egész nap: próbálkozom minden héten több lánynál is.
2013. szept. 15. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem most is megy az élet, pedig már lassan 1 éve nincs senkim.
2013. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nevedből ítélve nő vagy, egy nő meg csak akkor nem szexel, ha nem akar.
2013. szept. 15. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Na megint egy pesszimista... ha a nő ronda, túlsúlyos, nem hiszem hogy akkor szexel amikor csak akar. :)
2013. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem már ilyen nőkkel, és hidd el, úgy van ahogy írtam...
2013. szept. 15. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Kapcsolat és kaland között azért van különbség.Legtöbb nőnek se könnyü kapcsolatba lépni viszont könnyü kalandot, laza kapcsolatot szerezni maguknak.Persze a nők többségénél a feltétel főleg az hogy ne legyen kövér vagy valami nagy testi hibával, azonkivül lehet buta is, vagz unalmas, szex kapcsolatot bármikor kap. Pasinál számit a stilus, kinézet, tökösség, magabiztosság...nagyon sokszor mi fiúk-férfiak nem vagyunk elég magabiztosak, van akinek alapból nem olyan a személyisége, határozatlan tipus.


Hogyan és hol próbálkozol lányoknál, irj le egy ilyen esetet.

2013. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nálam az van, hogy szexelni bármikor tudok mert akad rá vevő viszont normális kapcsolatom nincs 1,5 éve pedig már nagyon szeretnék ez minden vágyam de egyszerűen nem találok olyat aki komolyat szeretne. Úgyhogy nem csak neked a rossz.

18/L

2013. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
2013. szept. 15. 19:47
 8/8 Mr.Z85 válasza:
Nyugi,nem csak Neked nem megy.
2014. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!