Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy Tanárnő belátta, hogy...

Egy Tanárnő belátta, hogy vannak "látó" gyerekek. Szkeptikusok ezt mivel magyaráznátok?

Figyelt kérdés
Döbbenetes film ! http://www.youtube.com/watch?v=h6PKXv9AUuM#t=207

2013. szept. 17. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hogy változatlanul trollkodsz, s még mindig nem tudsz írni.
2013. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

mikor megláttam, hogy kovács magyar andrás filmje, akkor tudtam, hogy ez biztos az igazságot mutatja be.

én is belátom, hogy sok bolond ember van még.

de ha belegondolsz kérdező, sok ember látó, magyarországon kb 10 millió ember látó, sokféle dolgot lát ez az ország, de nem mindenről beszél, ezek maradhatnak, pl természetfeletti titoknak is.pl mit evett a julcsa reggel, vagy hova tűnt a szomszéd frici macskája....talán az ufók vitték el, vagy a traktoros jani be volt rúgva és keresztül hajtott rajta az úton, mert azt hitte h egy jól megtermett patkány van előtte...:)

2013. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Semmi helyesírási hiba nincsen benne. Második te trollkodsz. Nézzétek végig a filmet!
2013. szept. 17. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

A tanárnőt kisbetűvel írjuk (kivéve, ha megszólítás, de itt nem az), a "szkeptikusok" után pedig vessző kell.


Amúgy meg sok millió tanár él a világon. "Egy" vélemény mit bizonyít? Ha én belátom, hogy van piros hó, attól még nincs.

2013. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt most a Tanárnőt kiemeltem. Hogy a figyelem arra öszpontosúljon, hogy az is szkeptikus volt. A szkeptikusok után meg azért nincsen vessző, mert spórolok az írással. De te meg a fától az erdőt nem látod !
2013. szept. 17. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De kit érdekel? A szkeptikusok azzal magyarázzák, hogy sajnos a elmeháborodottakkal nincs mit tenni. Kiemeled, hogy tanárnő volt. És ez mennyiben érdekes? És ha mozdonyvezető látja be? Vagy atomkutató? Akkor mi van? Semmi. A szkeptikusok pedig nem tartoznak neked elszámolni neked.
2013. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

KIEMELNI így kell, a nagybetűzés meg modorosság, ha nem megszólításként használod. Írott szövegben meg ne spórolj, mert még azt fogják gondolni, hogy nem tudsz írni.


A kérdéshez: az emberek nagyon könnyen manipulálhatók, elég ha valaki kellő kitartással kezd el valami hülyeséget súlykolni, és pillanatok alatt hithű követőkre talál. Valószínűleg ők is elhiszik amit mondanak, de attól még nincs ebben semmi döbbenetes.

2013. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
:D mit kéne magyarázni?
2013. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Caps Lockozást tíltja a rendszer spamnek veszi.


Pl azt kéne megmagyarázni honnét tudták a gyerekek hogy mi baja volt a csókának? Látták auráját, meg angyalkákat látnak stb...


Meg a tanárnő elismerte hogy van vízér, mert a gyerekek bepisiltek ottan.

2013. szept. 17. 23:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Lebuktál, tuti troll vagy :) Vízértől bepisil a gyerek XD! Még jó hogy nem lessz viSzeres, érted?
2013. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!