Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tökéletlen élet, aminek semmi...

Tökéletlen élet, aminek semmi értelme! Vajon ki cserélne velem?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok! Nincs egy szem barátom sem,. nem is tudom hol kereshetném őket.A lány barátnőim egyébként is mindig irigykednek rám,és a vége mindig ugyanaz : elakarják csábítani az épp aktuális pasimat. Egy képzelt világban élek ezzel kapcsolatban ahol sok barátom van!

Ha ők épp nem féltékenyek rám,akkor én vagyok az. Ezáltal senkit nem merek bemutatni a páromnak,. mert nem bízom egyikükben sem. És társaságba szem szeretek menni vele,mert mindenkire féltékeny vok. Bár ha oda megyünk akkor sem szólalok meg,hallgatok mint a sír. Mintha nem mernék beszélni,teljesen befordulok.

Úgy gondolom azért lettem ilyen mert kis korom óta anyum öngyilkossági kísérleteit kellett végig asszisztálnom / a mai napig/ ami teljesen felőrölte az idegeimet. És ez már nem is lesz jobb sosem! Ezért vele semmiről nem tudok beszélgetni mert félek ha olyat mondok neki megint kiborul.

Apumrol nem is beszélve,vele még nagyobb problémák vannak.

Már egy jó ideje olyan szakmát űzök amit nem szívesen osztok meg más emberekkel, mert szégyellem.

Pláne azt hogy még ebben sem vagyok sikeres- nálam 30 évvel idősebb ,ronda nők, sokkal jobban keresnek mint én.

emiatt az önbecsülésem már a béka feneke alatt van. még ebben sem vagyok jó.

Biztosan azért mert nem merek úgy viselkedni úgy beszélni,olyan ember lenni amilyen igazából szeretnék.Belül pedig már megvan,de ha ennyi idősen nem sikerült megváltoznom, sosem fogok :/

Párommal eldöntöttük hogy kiköltözünk végleg külföldre és új életet kezdünk, remélem sikerül. Nagyon félek tőle.

És amitől tartok az nem fog bekövetkezni. Ugyanis friss kapcsolatunk ellenére,én tartom el őt anyagilag. ami engem nagyon zavar.

És tudom hogy szeret,én pedig segítek neki,épp ezért költözünk el,hogy jobb pénzt keressen. De akkor is félek,hogy mi lesz így!

Huuhh remélem nem hagytam ki semmit.

Nah ki cserélne velem szívesen?:)

Ezek ellenére is megpróbálok megküzdeni az élettel,és talpon maradni,. csak az a baj,nem látok kiutat,és értelmetlen az egész életem,szégyen,és szánalom.

Semmihez nem értek így kint sem tudok normális jól fizető munkát találni. Mi lesz így velem??


2013. okt. 15. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van aki cserélne veled! Örülj neki, hogy van párod, és egészséges vagy!Arról nem beszélve, hogy fiatal is. Tudsz változtatni ha akarsz. Tanulj ki valami szakmát, és változtass.
2013. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A te helyzeted nem olyan szörnyű.. sőt.. baromi sokan cserélnének veled. Egy olyan ember, akinek sokkal sz@rabb sorsa volt , mint neked ezeket a problémákat egy pillanat alatt meg tudná oldani. De nem is kell ehhez rossz sors, elég a józan ész..
2013. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy tegyél naponta egy sétát beteg emberek közt a kórházban ... Biztos vagyok benne, hogy egy hét alatt rendbe jössz lelkileg.
2013. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök ha mások így látják,de ez még nem segít egyik problémámon sem! :-/
2013. okt. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!