Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha a külsőm miatt...

Mit tegyek, ha a külsőm miatt nincs esélyem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos senki sincs velem szívesen. Hogyan lehet felkészülni az örök magányra?

2013. okt. 22. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Macskákkal.Jó sok macskával.

Viccet félretéve, már miért ne lenne esélyed ismerkedni?

2013. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, küldj képet.

17/F

2013. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek számít annyit a külső. Tagadhatatlan, hogy vannak emberek, akik tényleg csúnyák egy átlagember számára. De mindenkinek van egy párja valahol a világban. Még nekem is.
2013. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csinosítsd ki magad. Miért olyan nehéz ez?
2013. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs csúnya ember, csak a kisugárzás számít, meg az, hogy mennyire vagy kibékülve magaddal.
2013. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Úgy bírom, amikor ilyen okosságogat írtok! Már elnézést hogyne lenne ronda ember? Ha ovis korodtól kiközösítenek, ha vadidegenek röhögnek ki a nyílt utcán, és a képedbe mondják, hogy úr isten milyen ronda fejed van! Aztán jöttök itt a kisugárzásról. Nem akarok ebbe belemerülni, mert ezt csak az tudhatja, aki nap mint nap átéli. Ha ronda vagy próbálj megszépülni. Ha erre nincs esély, akkor nagyon sajnálom, de ilyen világban élünk. Szokj hozzá a magányhoz! Én már megszoktam, hogy megbámulnak, és elkerülnek az emberek. Még ha jófejvagy, akkor is max kihasználnak, de barátságra ne számíts!
2013. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vpjozs26 válasza:
78%
Ha a külső számítana öcsém/hugom, az emberiség már régen kihalt volna. Szerintem én is szűzen tengetném napjaimat. A külső megtart, a belső fog meg, ha nem hiszed el a válaszokat, akkor miért kérdezel? Amit gondolsz magadról süt rólad. Ez a kisugárzás. És ki akar olyan emberrel bármit is kezdeni, akiről lerí, hogy önmagával sincs békében?
2013. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Az önbizalom bárkit vonzóvá tud tenni. Fel a fejjel! :)
2013. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Macskákkal.Jó sok macskával." XDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!