Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még esélyem valaha arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még esélyem valaha arra, hogy újra rám talál a szerelem, ha amúgy félénk és visszahúzódó vagyok és utálok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos most ért véget életem első komoly kapcsolata, ami 4 és fél évig tartott. A barátom szakított velem, mert már nem szeretett engem, csak barátként. Most nagyon el vagyok keseredve, mert egyrészről még mindig nagyon szeretem őt, de nem tudok mit tenni. Másrészről én inkább az a csendes, visszahúzódó típus vagyok, akinek kevés barátja van, nehezen nyílik meg idegeneknek, és nagyon kevés embert enged be a bizalmába, de aki egyszer a bizalmamba férkőzött, onnantól kezdve ott is marad, amíg arra érdemes. :) Nem szeretek bulizni, nem iszom, nem cigizem, szívesebben töltöm az időt otthon, de a barátommal azért eljártunk ide-oda.


A barátom volt az egyetlen olyan ember a családomon kívül, aki előtt igazán fel mertem fedni a valódi énemet, mellette mindig önmagam tudtam lenni, mindenféle erőlködés és színészkedés nélkül, és nagyon boldogok voltunk. Még a barátaim társaságában sem tudok annyira maximálisan megnyílni, mint ahogy a barátom mellett tudtam, ő állt hozzám a legközelebb, a lelki társam volt, nem csak a szerelmem, de egyben a legjobb barátom is volt.


Most viszont, hogy szakítottunk, úgy érzem, hogy soha többé nem leszek képes újra megnyílni valakinek, ismerkedni sincs kedvem, nincs kedvem újra lejátszani ugyanazokat a köröket. Ráadásul úgy érzem, hogy senkinek se kellenék, amiért ilyen félénkebb vagyok (a barátom is olyan volt, mint én, ezért értettük meg jól egymást, és a mai napig úgy érzem, hogy hatalmas mázli volt, hogy egymásra találtunk, mert nagyon jól összeillettünk, csak kár, hogy ez lett a vége...). Félek, hogy soha többé nem találok még egy olyan fiút, mint amilyen a barátom volt.


Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok, hogy egy olyan lánynak, mint én van-e esélye még egyszer megtalálni a boldogságot? Azt azért tegyük hozzá, hogy csak eleinte vagyok félénk és visszahúzódó, ha már valakit jobban megismertem és a bizalmamba fogadtam, akkor már el tudok vele hülyéskedni, viccelődni. De most semmi önbizalmam nincs a szakítás miatt. :(

21/L


2012. nov. 2. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyedül vagy ezzel a problémával a Földön és soha többet nem talál rád a szerelem.


Most komolyan, milyen választ vársz egy totál egyértelmű kérdésre?! :)

2012. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. amiket leírtál, tök természetes :) egy ilyen hosszú kapcsolaton nem könnyű túltennie magát az embernek, főleg ha mág szerelmes is, és úgy lett vége mégis. Szerintem most kicsit meg kell, hogy nyugodj, legyél sokat a barátaiddal, csináljatok csajos estéket, stb :D Szóval gyógyulgass még, mielőtt pasizol :)

Egyébként pedig igen, sok esélyed van új barátot találni, nem baj hogy félénk vagy :D Csak soha ne ess kétségbe :) Maradj mindíg pozitív, ki tudja, lehet pont a következő eleresztett mosolyodba szeret bele a nagy ő :D

2012. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B25 ***** válasza:

Szerintem most kicsit pihentesd ezt a fiú témát. Próbálj inkább több időt a barátaiddal tölteni.

Tudod könnyen összeeshetsz ha csak egy lábon állsz. Mivel eddig a barátod volt mindened most teljesen egyedül vagy de ha mondjuk lett volna pár igaz barátod most könnyebben átvészelhetnéd ezt az időszakot.

Mikor már késznek érzed magad akkor kezdj el ismerkedni de ne erőltesd.

Próbálj inkább megnyílni az emberek felé. És egyébként ne így állj a dolgokhoz h hanem inkább légy pozitív.

HAJRÁ!!! :)

2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!