Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretethiányom van. Mit tegyek?

Szeretethiányom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak szüleim, van egy testvérem és egy barátnőm. Tőlük kapok szeretetet, bár a barátnőmmel már nem olyan a barátságunk mint volt de azért még mindig erős. Ez egy 10 éves barátság. Apukám meg alig van itthon munka miatt, van olyan is, hogy 1 hétig nincs itthon. Nekem másféle szeretetre lenne szükségem amit senkitől sem kapok meg. Itt szerelemre gondolok. De egy fiúnak sem tetszem, sose volt barátom. Régebben volt egyszer olyan, hogy másnak adtam ki magam és nagyon jól összebarátkoztam egy fiúval. Tudom, hogy nem szép dolog de nagyon jól esett, hogy kedves szavakat kaptam és valaki figyelz rám.. még akkor is ha igazából nem rám gondolt. Szerintetek mit tegyek?

16/L



2013. okt. 26. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy egy fiúnak sem tetszel :)

Ismerkedj, járj el a barátnőddel szórakozni, nem csak bulizni, bárhová, így a kapcsolatotok is jobb lehet és így könnyebb olyan fiút is találni, akinek szimpatikus vagy és ő is szimpatikus neked.

2013. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szeress.
2013. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok ezzel!:( kitartás, még bőven lesz szerelmed! és teljesen megértelek, hidd el!
2013. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha ez csak így menne akkor nem tettem volna fel a kérdést. Nem járunk bulizni. Szórakozóhely sincs a környékünkön, én meg amúgy sem vagyok bulizós fajta. Nincs is lehetőségem élőben ismerkedni, mivel ha elmegyünk valahová akkor is csak az utcán vagyunk mert nem lehet sehova sem beülni. Ez most komoly.

Én olyan vagyok, hogy mindenkiben a szépet, jót látom még akkor is ha megbántott. Valahogy nehezen tudok haragudni másokra. Hiába szeretek, ha más nem szeret.

2013. okt. 26. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden lányban van valami vonzó. Szerintem benned is van.

23F

2013. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy minden emberben van valami szép. Csak kár, hogy bennem senki sem látja. Ha meg igen akkor meg nem adja tudtomra.
2013. okt. 26. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Én meglátnám benned a szépet, ha Kolozsváron laknál.
2013. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felsoroltad, mi mindennel akadályozod magad, aztán azt is, miért vagy igazán méltó a boldogságra. Persze az igazi akadály az, hogy nem akarod tudni se, mennyire neked való lenne, ha kifogásaidat egyszerűen hátrahagyva megnéznéd, mi van, ha megengeded magadnak a jobb sorsot.
2013. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet privátban? Kíváncsi vagyok rád :-)
2013. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy a jellemed miatt nincsen barátod vagy a külsőd miatt?
2013. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!