Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretethiányom van, semmi...

Szeretethiányom van, semmi kedvem élni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Azt hittem szeretnek páran,de rájöttem,hogy senki se szeret:( Annyira rossz érzés semmihez sincs kedvem most is a sírás határán vagyok:( 17/L
2013. júl. 1. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Együttérzek veled. De tényleg. Csak én már évek óta így éreztem, de most még jobban felerősödött. Engem senki nem tud szeretni. Mindenkinek csak kihasználásra vagyok jó. A megoldást sajnos nem tudom, de gondoltam szólok, hogy nem vagy egyedül.
2013. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
82%

biztos vagyok benne hogy vannak akik szeretnek :) próbálj valami jóra gondolni, sose járjon azon az eszed, hogy nem szeretnek. foglald le magad, pl. nézz sorozatot, vagy sétálj egyet. Vagy próbálj meg ismerkedni új emberekkel.


próbálj meg jókedvű lenni még akkor is ha nehéz, ettől jobb kedvűek lesznek körülötted az emberek és amikor ezt meglátod máris jobban fogod érezni magad. :)

2013. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem senkinek se vagyok elég jó:( Nem tudom mi annyira gáz bennem!
2013. júl. 1. 12:04
 4/15 anonim válasza:
50%

hidd el ha otthon ülsz és azon jár az eszed hogy nem szeret senki csak magadat teszed tönkre.


18/f

2013. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ismerj meg új embereket, idővel biztosan találni fogsz valakit aki szeret.
2013. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
ha az emberek azt látják rajtad, hogy mindig rosszkedvű vagy, és szótlan, elutasító, akkor nem fognak közeledni, nem mernek majd hozzád szólni, vagy pont ellenkezőleg, azt hiszik majd hogy gyenge vagy és ezért rád szállnak. ezért ne legyél szomorú mert a mai világban nem sok ember fog megérteni. nagyon sok a szemét bunkó ember de csak rajtad múlik mennyire hagyod hogy tönkretegyenek.
2013. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így érezni néha, én általában úgy vezetem le a feszültséget, hogy bezárkózom a szobámba, zene és gitárerősítő bekapcsol, aztán rock n roll :) Zenélni nem lehet úgy, hogy nem 100%-ban arra figyelsz, úgyhogy az elég jól eltereli a gondolataimat az éppen aktuális gondjaimról és a rossz érzésekről. Nálam eddig ez vált be a legjobban. 17/f
2013. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam úgy érezni, hogy senki sem szeret engem.

De szerencsére 1 hónapban csak 1x jön rám.

Ilyenkor zenét hallgatok, sorozatot nézek, hogy eltereljem a figyelmemet. 21/L

2013. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

tini kori depresszió. pár év és kinövöd. vagy megszokod. vagy jön valaki az életedbe aki szeretni fog. legyél erős és ne akarj mindnekinek megfelelni meg ne akard hogy mindenki szeressen. ugysem fog. legyen 1-2 igaz barátod. ök szeretni fognak. ne hajtsd a szeretetet. :)


34/F

2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Megölelgetlek ha szeretnéd!! :)
2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!