Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy mások tök...

Miért van az, hogy mások tök jól elbeszélgetnek, nekem meg egy ismerősöm se tud mit mondani, vagy írni?

Figyelt kérdés

Nem beszélgetnek el velem, nem mondanak élőben vagy írnak interneten semmit, és így tök erőltetett mindig a beszélgetés, csak én tartom életben mindig.

Nekem miért nem tudnak semmit mondani, másokkal meg mindenki milyen jól elbeszélget?


2013. nov. 1. 21:37
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy valami bajuk van veled. Kérdezd meg őket. Mer ha másokkal eltudnak beszélgetni de veled nem akkor valami böki a csőrüket. Vagy csak egyszerűen nem tudják miről beszéljenek veled. Ha így van akkor próbálj vicceket mondani és sok kérdések. Bár az első szerintem a nyerő.
2013. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem vagy egyedül én is ugyan ebben a helyzetben vagyok.

Én nem erőltetek már semmit sem,mert mindig csak a balhé van belőle.Aki szeretne beszélni az úgyis megkeresi az embert.

2013. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!