Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki egyedül tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy idén se lesz semmi programom, mert nincsenek olyan barátaim, akik elhívnának magukkal. Így szerintem az egész szilvesztert megint végig fogom kockulni. Elég unalmas lesz. Van még valaki így?

2013. nov. 9. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterig még annyi idő van. Addig még egy oltári bulit is megszervezhetsz.
2013. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha úgyis végigkockulod akk áthívhatod néhány haverodat és akkor máris nemolyan unalmas
2013. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

áthívsz egy bomba csajt és azt döngeted egész este ilyen egyszerű.


14F

2013. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha online játékkal játszol, kérdezd meg a játékos társakat, hogy van-e kedvük együtt tölteni a szilvesztert.


Ha ismersz embereket te is meghívhatod őket, vagy megkérdezheted, hogy hol fogják tölteni a szilvesztert.


Akár régi ismerősöket is felkereshetsz, még most, hogy mi a tervük. Ha tetszik, kérdezd meg, hogy velük tarthatsz-e. Egyszer így kötöttem ki egy hatalmas szánkózós buliban az erőd közepén egy vándorszállóban.

2013. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Nincs valami sok barátom és az egyik, akivel tartom a kapcsolatot, túl messze lakik, a másik pedig kiszámíthatatlan. De azért köszi. Még nem tudom, mi lesz, persze addig még van idő és történhetnek csodák.
2013. nov. 9. 20:58
 6/14 anonim válasza:
Én már 20 éve egyedül töltöm a szivesztereket. Lehet hogy azért mert túlságosan zárkózott ember vagyok, de jövőre megfogadom, hogy optimistább és nyitottabb leszek. És ugyanezt tanácsolom neked is.
2013. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés jutott nekem is az eszembe egyik nap. Családdal nem akarok 21 évesen lenni ilyenkor, inkább lennék velem egy idősekkel. Bulizni szeretek, egyetemen szoktunk kb. hetente, de az ottani barátok messze laknak. A lakóhelyemen meg nem nagyon tartom a kapcsolatot a régi osztálytársakkal. Úgyhogy én is erősen gondolkodok h mi legyen megint, mert ha punnyadok itthon akkor megint akkor magamat ostorozom h mi a baj velem, ezt meg nem akarom.

Szerintem próbálj te is felkeresni vmi régi osztálytársat, v unokatesókat! Hátha szerencséd lesz... :D

2013. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem sincs sok kedvem a szüleimmel lenni, de egyedül meg végképp nincs. Ezért remélem, hogy szüleim nem mennek sehová és akkor nem lesz olyan nyomasztó a szilveszter. Ha viszont elmennek...velük mehetnék, de ott még kockulni se tudok és én is a korombeliekkel érzem magam jobban, de ha ők nincsenek, akkor halálra unnám magam.
2013. nov. 10. 17:02
 9/14 anonim válasza:
Én is egyedül fogom tölteni a szilvesztert évek óta. Azaz csak majdnem. Ilyenkor le szoktam menni a városba a szilveszterre szervezett szabadtéri programra. Igaz, nagyon hideg van, de mégsem vagyok teljesen egyedül, fizikailag. Mert attól, hogy rengetegen vannak körülöttem, attól még nem ismerek senkit sem, ismerkedni meg én nem tudok a külsőm miatt.
2013. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is hasonló problémával küzdök :( Tavaly költöztem haza az egyetemről, azóta az ottani barátok nagyobb részével megszakadt a kapcsolatom, így szinte biztos, hogy ők nem hívnak majd buliba. Az a pár ember, akikkel megmaradt a szoros kapcsolatom, ezt a félévet külföldön tölti. Most váltottam munkahelyet, az új munkatársakkal még nem olyan a viszonyom, hogy együtt bulizzunk, és valószínűleg ez nem is fog változni, mert elég más az érdeklődésünk.

3 gimis kori barátnőm van, akikkel most is rendszeresen összejárok, de közülük ketten biztosan a párjukkal lesznek, a harmadik pedig már most tudja, hogy dolgoznia kell.

Szóval nagyon úgy néz ki, hogy én is egyedül leszek.:(

Sajnálom, hogy mások is ilyen cipőben járnak, remélem, hogy jövőre mindenkinek jobban alakul majd a szilvesztere. :)

2013. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!