Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki tölti még totál egyedül a...

Ki tölti még totál egyedül a szilvesztert? Miért? És mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Válaszolgatok a gyakorikérdések kérdéseire. :)
2012. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért ebben volt egy rakás szarkazmus is, de köszi. :)
2012. dec. 31. 18:43
 3/18 anonim válasza:
úgy volt, hogy párom jön, de sajnos máshogy alakult, így egyedül leszek elvileg, bár ezt sosem lehet tudni, néha éjjel random meg szoktak jelenni nálam a legjobb barátaim, szilvesztertől függetlenül :) Bár most nekik is más programjuk van, de szerintem fognak jönni, de addig is netezek, tvzek, kutyáimmal leszek :)
2012. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Én egyedül vagyok, és kb. olyan 11 fele annyira fogok unatkozni, hogy elalszok. Addig meg itt szenvedek a gép előtt.

27/L

2012. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Komolyan mondom csinálni kéne a chatszobát valahol a GYIK-es forever alone-oknak. :D
2012. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én, mert sehova nem hívtak, az állítólagos barátnőim meg (akiknek kb. egy hete írtam, hogy csinálhatnánk vmit) sz@rtak válaszolni. Úgyhogy itthon leszek, filmet nézek, olvasok, meg ilyesmi. Amúgy is több kedvem van ehhez, mint táncolni egy béna buliban. :)
2012. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5, tényleg rohadt vicces tud lenni, amikor életed nagy szerelme, akivel fél év múlva lett volna az esküvőd, karácsonykor meghalt, a családod már rég nem él, a barátaid meg külföldre utaztak, és tök egyedül vagy. Ezen tényleg lehet és kell is gúnyolódni, pont ezért is írtam ki a kérdést, hogy megkapjam, mekkora lúzer vagyok. :) Köszi, és neked is boldog új évet. :)
2012. dec. 31. 18:48
 8/18 A kérdező kommentje:
A többieknek: azért valamennyire vigasztal, hogy mások is ülnek otthon egyedül, nem csak én. :)
2012. dec. 31. 18:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Jaaaj, bocsi, de totál félreértetted! Az ötös vagyok... Nem cinkelésként írtam, mert szerintem tényleg jó lenne egy ilyen chatszoba ahol kibeszélnénk, hogy ki miért van otthon, és mondjuk lennének emberek akik együtt éreznek velünk...
2012. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocs, csak annyi paraszt van itt, hogy alapból a rosszat feltételeztem. :) Biztos depressziós vagyok.
2012. dec. 31. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!