Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze tudnátok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudnátok jönni egy fiatal arab férfival? Elítélítek a magyar-arab kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Csak zsidó ill. cigány ne légy.
2012. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az tőled függ csak...

Én mélyen elítélem. De én nem szólok bele

2012. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem ítélem el, de én nem mennék bele. mások azt tesznek, amit akarnak :D
2012. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miért pont arab nem értem ha akarsz áldásom reátok de ha csak a pénz mozgat akkor hagyjuk
2012. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tul vallasos akkor nem. Ismerek egy arabot, aki angliaban szuletett es nott fel, o normalis lett.
2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nő vagy.

Ajánlott olvasmány: "Lányom nélkül soha".


nem ítélem el, de hogy nagyon megszívod annak jó esélyei vannak.

és persze, lehet mondani, hogy ő nem olyan, ő más mint az arab férfiak. aztán kiderül, hogy nem más. de akkor már késő.

2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt barátom arab, de nem direktből, hogy naaa a magyar már nekem nem kell, mert az arabok olajpénze kell nekem. Úgyhogy azt mondom, igen össze lehet vele jönni, sok kompromisszum árán, de erről szól minden kapcsolat, ha valakit szeretsz, szívesen megteszel érte olyan dolgokat is, amikről azt hitted lehetetlenség.
2012. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én egy 20 éves srác vagyok, de azért válaszolok


ismerek egy anyát, 2 gyereke van egy arab férfitól, aki otthagyta őket, mert nem bírt itt maradni, annyira honvágya volt. az meg, hogy a nő menjen oda, az ottani rendszerbe valószínűleg elviselhetetlen lenne egy nyugati nő számára


egyébként ha csak a "teste" arab, fejben az itteni rendszerben él, akkor aztán semmi probléma

2012. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
haggyuk már ezt a lányom nélkül soha szöveget, mert ezen az oldalon kb. ennyit tudtok az arabokról, amit az a könyv leír :D Személyesen én is ismerek marha köcsög, alattomos, szemét alak arabot, meg rendes, tanult, diplomás, több nyelvet beszélő arabokat is. Miért nem lehet megérteni, hogy ugyanolyak, mint mi? Ott is van idióta, meg rendes is, akárcsak nálunk. Egy arab ugyanannyira lehet veled szemét egy kapcsolatban, mint egy magyar. Otthagy, megcsal, hazudozik... ez nem nemzetiség függő. Hozzá menni meg nem kell rögtön senkihez sem.
2012. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
En is ismerek arabokat.Eloszor is tisztazni kellene melyk arab orszagbol valo, mert arab es arab sem egyforma.A masik meg alkalmazkodni tudni kell.Egyebkent en nem itelem el, de mivel van szemelyes tapasztalatom en nem ajanlom.A kulturalis kulonbseget nem mindig konnyu lekuzdeni, meg akkor sem ha pl az arab emberke Europaban nevelkedett.Ver vizze nem valik, ezt megtapasztaltam.Meg aztan egy amsik fontos kerdes muszlim-e? mert az nagyon meghatarozza, h ajanlatos e vagy sem.Elitelni mindenesetre hulyeseg, en a mai percig kedvelem oket, es nem azert kerultem veluk kapcsolatba, mert vonzott az egzotikumuk.De nem art veluk ovatosnak lenni.egyet megtanultam, amit gondolnak rolad, az nem a szemedbe mondjak.Ez engem rendkivul irritalt.
2012. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!