Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem én halok meg? Miért...

Miért nem én halok meg? Miért mindig a jók?

Figyelt kérdés
Sok fiatalt elér valami súlyos betegség, pár hónapon belül meghalnak, kiesnek a vonatból, baleset következtében életüket vesztik stb. Mindünknek van szerető családjuk, barátaik, párkapcsolatuk, jó lehetne az életük ha a sors nem szól közbe. Ezzel szemben itt vagyok én, akiknek semmi keresnivalója a földön, a szüleimen kívül senkim nincs, sem barátaim, sem barátnőm, sem munkahelyem, semmim. Csak fogyasztom az adófizetők pénzét óriási magányomban, minden nap tök egyedül. Miért nem én halok meg, akire senkinek nincs szüksége és semmit nem tud magával kezdeni az életben? Miért azok halnak meg akiket egy sereg ember hiányol haláluk után, miért nem én? F
2013. dec. 1. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy megtanuld élni az életed, munkát és barátokat, barátnőt szerezni, a siránkozás helyett, megbecsülni azt, hogy itt lehetsz, és bebizonyítani magadnak, hogy te is jó vagy és elhinni, hogy téged is szeretnek és hiányolnának, ha nem lennél.
2013. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne nyivákolj már ember. Vannak szüleid akik nyilván szeretnek, van tető a fejed felett és van neted is hogy ide írkálhatsz. Becsüld meg az életedet és jönnek majd a barátok is meg amit csak akarsz.
2013. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keres valamilyen önkéntes munkát (neten találsz sokféle lehetőséget) és akkor majd nem érzed haszontalannak magad, barátokakra is szert teszel és jobbra fordul a sorsod.
2013. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bumbi02 ***** válasza:
Ahhoz hogy balesetet szenvedjen az ember, kiessen a vonatból, ki kellene mozdulni otthonról, és élni. azzal hogy otthon ülsz és sajnáltad magad, meghalni még nem fogsz, székről leesni nem veszélyes. És a mártírkodásnak álcázott önsajnáltatásod pedig visszataszító szerintem, úgyhogy inkább töröld a kérdést.
2013. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na én is ugyanezt kérdem.


18/L

2013. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"A magyar atlétika az egyik legnagyobb reménységével lett mérhetetlenül szegényebb."

[link]

13 éves volt, nagy lehetőségekkel. Meghalt. Én még mindig élek. Igazságtalan az élet.

2013. dec. 21. 11:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésnél panaszkodtak a tv2 weboldalára, hogy nem indítja el a videókat. Megnéztem, nálam elindul, na és mi az első videó amibe beleakadok? Szénmonoxid mérgezés miatt meghalt egy a szüleihez látogatóba hazatérő fiatal lány... Én meg olyan házban élek, ahol még csak az esélye sem áll fenn a szénmonoxid mérgezésnek. Rohadtul unom már ezt az igazságtalan életet. Nem akarok igazán meghalni, csak boldog lenni, de nem megy.
2014. márc. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!