Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 5 doboz cigit szívok...

Kenese kérdése:

Napi 5 doboz cigit szívok menny idő mulva halok meg?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 22:23
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:
100%
ezt senki sem tudhatja,még az orvosok sem, max tippelni tudnak.. ez attól is függ h most mennyi idős vagy, mióta szívod a napi 5 dobozzal... sportolsz-e.. sok dologtól függ ez.
2013. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
5 doboz cigi olyan sokba keröl, hogy elöbb fogsz éhen halni mint más szövödménytöl.
2013. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Ehhez tudni kéne a korod. Én napi két dobozzal szívok 30 éve és letolok heti három üveg veresbort, rendkívül egészséges vagyok, de nézd meg a mai kölköket akik teszkó tápon nőttek fel. A mi időnkben még nem voltak ilyen szarok és nem léteztek betegségek sem.
2013. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de ez fizikai képtelenség, hogy te napi 5 dobozt letolj a tüdődbe :D Egyébként már napi 2 doboznál sem jut gyakorlatilag soha az egyén tiszta levegőhöz. Én napi egy dobozzal szívtam, amíg dohányoztam, de még így is éreztem az oxigénhiányt. Egyébként láncdohányosnál szerintem kb. 10-15 év alatt kialakul egy olyan mértékű tüdőtágulás (COPD), ami nélkül vécére sem tud kimenni oxigénpalack nélkül.
2013. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
én meg napi 8 kossuthot szívok, persze pistike...
2013. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha holnap reggel elüt a villamos, akkor délre már a tepsiben lehetsz.
2013. nov. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tomi90 ***** válasza:
100%
Nehezen hiszem el, hogy ennyit szívsz. Így akarod megölni magad? Mert ez jön le a kérdésedből.
2013. nov. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!