Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Találhat-e még párt az,...

Találhat-e még párt az, akinek már gyereke/gyerekei vannak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyit számít a mai világban, hogy valakinek gyermeke született előző régi kapcsolatából és most próbál rátalálni az "új" szerelemre? Nagyon nagy hátránnyal vannak az egyedülálló nőkkel szemben? Vagy léteznek még olyan férfiak, akik elfogadják úgy a nőt és gyermekét "ahogy van"?!

2013. dec. 7. 05:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha elvált nők vannak, akkor vannak elvált férfiak is :) ha neki is van gyerek, akkor biztosan nem akadály, meg szerinem amúgy sem :)
2013. dec. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát ha huszonéves párt keresel, ott nyilvánvalóan nehezebb találni, de nem lehetetlen.
2013. dec. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nos, en majdnem kétszer huszonéves vagyok es van gyerekem is egy évtizede, megis találtam part. Olyannyira, hogy nyáron ossze is házasodunk.

Se a kortól, se gyerektől nem függ. Ha valaki szeret, szeret mindennel együtt.....

2013. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan embert ismerek, aki elvált van több gyereke is és talált új házastársat vagy élettársat. Sok helyen mindkét félnek van saját gyereke.
2013. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, én is találtam két gyerekkel, neki egy van, a gyerekek is jól kijöttek egymással.
2013. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Párszor már kifejtettem ezen az oldalon, hogy (tapasztalatom szerint) mi a baj az egyedülálló anyukákkal.

Röviden: a legnagyobb gond nem ott van, hogy ne lenne olyan férfi, aki elfogadná őket, hanem az, hogy a legtöbbjük - tisztelet a nagyon kevés kivételnek - csak hangoztatja, hogy neki egy rendes, megbízható férfire van szüksége, aki komoly kapcsolatot akar, szereti, tiszteli és elfogadja. Persze ez csak a szöveg, legtöbbjük zsigerből elutasítja, ha egy fentebb leírtaknak megfelelő férfi az útjába kerül, és helyette inkább összeáll egy olyannal, aki csak megdugni akarja.

A tényleg normális férfiakkal szemben (értsd: akinek nem csak egy kósza numerára kell a csaj) meg olyan irreális követelményeket támasztanak, hogy még a legtökéletesebb férfi sem lenne elég nekik. Akkor meg már az ember inkább kezd egy olyannal, akinek nincs gyereke, és két lábbal a földön jár.

2013. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találhat. Ez a világ sajnos arról szól, hogy nem megjavítjuk a rossz dolgokat, hanem eldobjuk. Így van ez egy kihűlőben lévő kapcsolattal is.


Én 10 év után váltam két gyerekkel. Utána próbálkoztam, kerestem az igazit. Minden jelentkező elfogadta a gyerekeket, persze ez nem azt jelenti, hogy hetente mással állítottam haza, hanem azt, hogy egy pasit bemutattam nekik, vele nem működött mégse a dolog, majd megismertem jelenlegi férjemet.


Tesóm is elvált, neki egy gyereke volt akkor, mára újra házas, 3 gyerek boldog anyukája.


Barátnőmnek mára három gyereke van, igaz neki három apától, de a mostani párja még így is elfogadja.


Ha a nő szerethető, természetes, nem görcsös, magyarul a férfi szerelmes tud bele lenni mert tényleg szerethető, akkor a gyerekeket is el tudja fogadni. Ha viszont anyuka új apukát keres, akkor reménytelen a dolog. Társat, új kapcsolatot kell keresni, nem új apukát.

2013. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az én helyzetem...''elhagyott, becsapott 8 hónapos terhes kismama''...szóval most az egyetlen boldogság az életemben a kisbabám, aki hamarosan megérkezik.
2013. dec. 7. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor inkább a babára koncentrálj, ne a pasizásra. egyébként sok normális, kedves férfi van, aki szereti és elfogadja nem csak a nőt, hanem a gyerekét is.
2013. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van.Rengeteg olyan idősebb ismerősöm van,akinek van gyereke és talált párt.Igaz,hogy ők a 40-es korosztályt erősítik.Én csak attól félnék,hogy aki elhagyta az visszajön és ki lennék dobva,vagy meg lennék csalva és kihasználva.
2013. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!