Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora sikerrel találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora sikerrel találhat párt magának, mennyire kelendő manapság egy kedves, aranyos, okos, humoros, őszinte, hűséges, határozatlan, félénk, önbizalomhiányos, nem gazdag, mások szerint nem helyes macis pasi?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után szingli lettem, "eddig burokban éltem" és érdeklődnék, hogy szerintetek egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező pasi menniyre lehet sikeres manapság a nők terén, Mi vár rám majd a párkapcsolati siker tekintetében?
2013. jún. 8. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ebből csak a határozatlan és az önbizalomhiányos a nem jó!
2013. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Stimmel nálam is mindez. mintha engem írtál volna le :)

Kivéve a macisat.

A válaszom meg az hogy, kerestem de nem találtam , beletörődtem...

És egy nap , bumm. Első látásra:)

SZoval várj még kicsit :)

Drukkolok!

2013. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó, akkor biztasd a pasikat h ha jön 1-2 kudarc, akkor nem kell rögtön prostihoz menni!
2013. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Senkit nem érdekel hogy nézel ki. Csak maradj a kategóriádnál.. Minden ember tudja, hogy kinél lehet esélye a külső alapján. Aztán legyél kedves, vicces és okos és merd kimutatni az érzéseidet, merj róluk beszélni. Érdemesebb előbb a kiszemelt lányt beszéltetni ilyenekről, majd bekapcsolódni a témájába, ha be tudsz, hogy érezze, hogy nem vagy felszínes és a te életed sem volt fenékig tejfel.

Senkié sem az, csak az emberek nem szeretnek ilyenekről beszélni. És épp ez a legnagyobb fegyver a másik nemmel szemben, a figyelem és az érzelem. ennyi.

2013. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát prostihoz nem kell az biztos.

Az nem jó megoldás, semmire sem.

Se a pia, sem a gyógyszerek.

Ismerkedj.

Csak akarat kell az önbizalomhoz is.

Én is meglepődtem néha magamon ám :))

2013. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na?
2017. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!