Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedül tölti a szilveszte...

Aki egyedül tölti a szilvesztert, az mivel foglalja le magát?

Figyelt kérdés
Nekem úgy néz ki, nem lesz programom és már előre frusztrált vagyok. Olyankor mindenki bulizik, jól érzi magát és azt hiszem, ilyenkor a legrosszabb egyedül lenni. Én arra gondoltam, hogy kockulok, bár nem tudom, mennyire lesz kedvem hozzá. Ti mit csináltok?

2013. dec. 12. 14:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
UI: F/L üzcsikkel hagycsizzatok köszcsi.
2013. dec. 12. 14:40
 2/16 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam, fiú lehetsz. Miért nem mész el a haverokkal valamerre?


Igaz még én sem tudom hogy lesz, de ötletek azért vannak. :D

Vagy elmegyünk bulizni, vagy áthívok valami csajt.. utána buli.. nem tudom még én sem, majd elválik. :D

2013. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előző voltam, annyiban más, hogy nem egyedül töltöm.
2013. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kockulás ^^
2013. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Én volt hogy néztem egy filmet, aztán nekiálltam vizsgára tanulni, amit 2.-ára vettem fel éjfél előtt pár perccel. Engem nem zavart az egyedüllét.
2013. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2 Nem igazán szeretem ezeket a céltalan bulizásokat, meg az ivászatot, úgy érzem, ezekből már kinőttem és valami meghittebbre vágyom. Régen olyan jó volt, amikor barátokkal voltunk és nem mentünk sehová, csak úgy...igazából ez hiányzik, de erre most nincs lehetőség.


Utolsó: Jézusom, szilveszterkor tanulni? Az kéne még. Szilveszterkor inkább jól akarom érezni magam és elfelejteni a stresszt, ami a sulival jár, nemhogy még azzal foglalkozzak?:DDDDD

2013. dec. 12. 15:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy jó filmet, készíts magadnak valami finom ételt, igyál egy jó bort vagy pezsgőt.

Nekem is elegem van a bulikból. Igaz én nem egyedül, de mi idénre színházat terveztünk, mégiscsak csinálunk valamit, de nem a szokásos buli.

2013. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg filmet nézek, iszok pezsgőt ilyenek :D
2013. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kockulás.

4-es, mivel is fogsz kockulni? :D

2013. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gépezés, de legfőképp a pirotechnikai vágyaim kiélése. 10000 Ft-ot biztos elverek csak tűzijátékra :D
2013. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!