Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha 20-25 éves vagy, a melóhely...

Ha 20-25 éves vagy, a melóhelyeden idősebb emberek vannak, akkor hol lehet igényes barátokat szerezni és csajozni?

Figyelt kérdés
Csak járkálok a városban, néha elmegyek kondiba, moziba, meg discokban is lekoptatnak a lányok.
2013. dec. 5. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
járkálok a városban :D hát valamit elég szarul csinálsz már bocs,utcán nem ismerkedünk!discoban sincs sok haszna,akkor már neten is nagyon szansz van rá ismerkedés terén...
2013. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az miért jó ha a neten küldözgetek el leveleket, amit el se olvasnak válasz nélkül bunkón leépítve mások önbizalmát mert 30 éves gazdag jóképű egyedeket keresnek?
2013. dec. 5. 21:50
 3/10 A kérdező kommentje:
A net a legrosszabb, az egy csicskaférfinevelde.
2013. dec. 5. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem amit keresel az a pua dolog lesz.

netes ismerkedéshez meg gugliba-online game,csajozás-

a csajozás színtiszta taktika az elején.

ha nincs taktika és pontos forgatókönyv,akkor nagyjából esélytelen vagy még ha előnyös is a külsőd.

a shit tesz radar alatt-dologra is keress rá.

2013. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na engem oda ne szervezz be, a pua szekta csajozási tanfolyamai csak embereket tízezrekkel megnyomorító lehúzások. Behülyítik az ostoba embereket, hogy bárhogy néznek ki, akárhány évesek, bármilyen az anyagi helyzetük bármelyik kategóriájuk feletti nőt fel tudják majd szedni az ott betanult szövegeikkel. Aztán jön a valóság, a tanfolyam után csak hülyét csinálnak magukból a nőknél. A nagy oktatók körül nemcsak hogy nem lógnak modellcsajok, de még a sima csajok is kerülik őket. A pénzért ezek bárkit becsapnak, például fizetett hostessekkel történt felvételeket pakolnak fel a youtubera, amin egyik csajismerőse ötezer forintért eljátssza, hogy nem ismerik egymást, és a mágikus tudásának köszönhetően a csaj megadja neki a telefonszámát.
2013. dec. 6. 01:16
 6/10 anonim ***** válasza:

miről beszélsz te paranoid?

a kutya sem szervez téged sehova.

ajánlottam pár oldalt,hogy nézd át és esetleg találd meg azt a pontot ahol el vagy akadva és amin elbuksz folyamatosan.

ehhez nem kell tanfolyam fiam.


a szöveg betanulást sem vágom honnan vetted?

a társasági és szociális dinamika nem magoláson alapszik hanem emberismereten a kapcsolatok és jelek helyes értelmezésén.

de ennyi erővel olvashatsz kutya idomítási kézikönyveket is,ha az közelebb áll hozzád,mert ugyanaz,mint a csajozás.


viszont az online game az tényleg teljesen más,annak nem árt utána olvasni.

2013. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már volt már szélhámossal dolgom az életemben, ezért őket felismerem. Ha te ilyen szektákba jársz, szerintem menekülj.
2013. dec. 6. 01:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Vallási fanatikusokkal nem érdemes vitatkozni. Menj innen akkor.
2013. dec. 6. 01:30
 9/10 anonim ***** válasza:

nem járok.

és aki fanatikus és végletekig elzárkózó itt az te vagy.

de ha nem változtatsz akkor marad persze minden ugyanúgy.

amit én meg magasról lesz-arok,sőt felmegyek a 10.re és onnan sza-rom le a problémádat:).

2013. dec. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mit hazudsz itt, akkor mit toborzod itt nekik az embereket? Segítséget eljátszva beszervezel egy lehúzós szektába. Köszi . Valaki más?
2013. dec. 6. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!