Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem teljesen csődbe...

Úgy érzem teljesen csődbe ment az életem, de változtatni szeretnék. Tudnátok tanácsot adni erre?

Figyelt kérdés
Felmértem azokat a dolgokat amelyek inkább lefele húznak mint felfele a "sikerben" és azt szeretném megszűntetni de nem könnyű. Elsősorban nekem a legtöbb negatív energiám a párlapcsolatomból számrazik. Mióta nem kevés pénzt keres, én nagyon a háttérbe szorultam, nagyon felületes a kapcsolatunk és mindenbe belekötekszik. Abban állapodtunk meg hogy megpróbáljuk helyrehozni a kapcsolatunkat hogy megváltozunk de én már akkor tudtam hogy ő nem fog megváltozni !!! Pont a mai nap húzta fel megint az orrát, és megint csinálja a sértődöttet. Szóval érzem hogy ez a kapcsolat nagyon visszahúz és depresszióssá tesz. Viszont az a baj, hogy vele már úgymond elterveztük a jövőt, hogy külföldre megyek ahol ő is tanul és én ebbe már belevágtam. Szüleim nem kevés pénzt fektettek bele. És ha én ettől elállok nem tudom mi lesz. Nem szeretnék itt maradni ahol élek, nekem kell az új, hogy tudjak teljesen új életet kezdeni. Szeretnék, de így ? Félek...

2013. dec. 14. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkáb az érdekelne hogy valaki járt-e már hasonló cipőben, vagy esetleg aki változtatt az életén de az is hasonló jellegű volt és ösztönözni tudna engem is.
2013. dec. 14. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy valaki vállalja át a felőlelőséget helyetted?Tudod annál rosszabb nincs mint amikor valaki olyan panaszkodik éven keresztül.aki már rég tudna változtatni rajta,miközbe más embereknek meg egy nagy szívás az életük a megoldatlan problémáik miatt.

Ne haragudj,de ki kellet mondanom.

2013. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én együttérzek veled,de úgy érzem a kérdésedből,hogy te is tudod mit kell tenned.

2013. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!