Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hogy lépett túl egy kapcsol...

Ki hogy lépett túl egy kapcsolaton?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel majdnem 2 év után szakítottunk. Számomra Ő volt mindenem, de ennek vége. Gondolom sokaknak ismerős az az üres érzés, a magány, depresszió és a vele járó 'barátaik'... Hiába próbálom magam elfoglalni, videó játékok, sport, versenyek, semmi sem segít. Már közel fél éve szenvedek.

Kíváncsi lennék, Ti mit csináltatok, hogy jobban érezzétek Magatokat?

Előre is köszönöm a válaszokat. 18/F.



2013. dec. 20. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom , az én volt barátom hamar túltette magát egy másik nő vállán búsult , az idő majd segit neked is
2013. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

na végre egy fiú is kiír egy ilyen kérdést és nem csak lányok :D

sorstársak vagyunk, csak némi különbséggel

én fél éves kapcsolat után szakítottam a barátnőmmel tavaly októberben és kb 1 hónapja mondhtaom azt, hogy most már teljesen túl vagyok rajta

nagyon szégyellem magam emiatt, mások előtt elő sem hozom soha, égőnek tartom, hogy egy lány miatt több mint egy évig szomorkodtam fiú létemre

igazából nálam az első 2 hónap volt brutális, utána fél évig még szenvedtem rendesen és most már azért kijöttem a dologból, de mire lesz olyan nap, hogy nem gondolok rá, az még évek kérdése szerintem

hát én nem akarlak elszomorítani, de nálam semmi sem segített

ha elmentem haverokkal buliba, akkor sem mertem inni, ugyanis az elején azt a taktikát gondoltam jónak, hogy jól leiszom magam és akkor felejtek... meg a nagy büdös lószart

sokkal rosszabb lett, mikor ittam, sokkal jobban éreztem a hiányát

ilyenkor sokszor hivogattam is őt, ő persze nem vette fel és meg is lett az eredménye a nagy iszogatásaimnak, mert most már a harmadik embertől hallottam vissza, hogy én a szakítás után zaklattam őt sokáig

mondjuk kb. három alkalommal hívtam, de ez már biztos annak számít

tehát én azt javaslom, ne igyál

ivás nélkül viszont bulizhatsz a haverokkal, sőt kötelező, addig sem gondolkodsz rajta, de lehetőleg ne olyan helyre menj, ahova ő is jár, mert akkor lőttek az egész estédnek, ha összefuttok

csajozni próbálhatsz, ha megjön hozzá a kedved, de nekem az sem ment, mert minden női parfümről ő jutott eszembe, egy alkalmi kapcsolatot is képtelen voltam kialakítani

a szabadidős tevékenyégek és a bulik voltak azok, amik elterelték erről az egészről a figyelmemet, de nem enyhítették a fájdalmat

azt csak az idő rakja helyre, az olyan idő, amikor nem látod őt egyáltalán

2013. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.:)


Igen, ez a bulizós próba nekem is megvolt, de nem éreztem magam jól, szóval hanyagoltam az egészet, na meg amúgy sem vagyok nagy bulis.. Most kb ott járok, hogy minden napomat itthon töltöm egyedül, mert semmihez nincs életkedvem. Néha nap még találkozom Vele, barátok maradtunk (vagy valami hasonló). Szerintetek, érdemes megtartani ezt a barátságot, vagy jobb tovább lépni?m Esetleg valami tapasztalat ezzel kapcsolatban Valakinek?

2013. dec. 20. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

minél többet találkozol vele, annál tovább fogsz miatta szenvedni

csak úgy van esélyed őt elfelejteni, ha teljesen kizárod az életedből

neki nyilván menne ez a barátság dolog, de ő könnyen beszél, nem ő lett dobva

neked mindenképpen az a jobb, ha nem is találkoztok

2013. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a tanácsodat. :)
2013. dec. 20. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl más emberek társasága más lányokkal való beszélgetés segített. Főleg itt a gyik en beszéltem sok hasonló cipőben lévő lánnyal. Kb 2 hónapig tartott a durva szenvedés ez alatt innom kellett néha nyugtatóként volt, hogy iskola előtt is minden nap sírtam és volt, hogy pánik miatt elhánytam magam. Most már lazán tudok vele együtt lenni akár szexkapcsolatban is úgy, hogy nem kapok újabb "szúrást"
2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 18 éve nem tudok elfelejteni valakit!Már kb. a sirba viszem ezt magammal.
2013. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!