Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki, aki meghízott...

Van itt valaki, aki meghízott attól, hogy sokáig étellel pótolta a társasági életet?

Figyelt kérdés
Én most nagyon meghíztam. Ha nem állok le, jövőre akár hetvenet is nyomhatok. Sose voltak duci, sőt, éppen ezért ijesztő ez számomra, nem akarok súlyproblémákkal küzdeni. Akkora hasam van, hogy undorodok magamtól és hiába fogtam vissza magam az utóbbi időben, akkor se fogytam semmit:S Kénytelen leszek elkezdeni tornázni. Azt hittem, elég lesz annyi, ha normálisan eszek, vagyis kevés édesség és sok zöldség, de ezek szerint ez nem nyerő. Vagy csak nem vettem észre és mégis sokat ettem. Jár még ilyen cipőben valaki?

2013. dec. 24. 19:25
 1/7 anonim válasza:
Én 11évesen voltam kb 55 kg, 15évesen már 96kg-ot nyomtam. És ez mind azért volt mert barátaim nem voltak, itthon voltam, és unatkoztam. rossz kedvem volt ettem és csak csak a hizlaló ételek. tejbegríz, chips, stb... aztán egy éve (17évesen ) jött egy nagy adag elszántság és ledobtam 25kg ot kb. voltam 72 kg. mostanában megint búval bélelt vagyok megint vissza csúsztam 80 kg-ra. szóval igen,előfordul hogy azzal pótolod.
2013. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy ilyen időszakom 12 évesen...fogalmam sincs, hogy hány kiló voltam, de akkor is nagyon meghíztam. De érdekes módom, amikor társasági életem lett, gyorsan lementek rólam a kilók. Most viszont megint egy ilyen időszakot élek meg...az is aggaszt, hogy nem jött rám a tavalyelőtt vásárolt télikabátom.
2013. dec. 24. 19:45
 3/7 anonim válasza:
Ez mind mind lehet a sok stresszről, unalomtól. szeretethiány, pl ezzel pótolod a boldogságérzetet hogy eszel. Jó, igazság szerint télen alapból többet eszünk, mint az állatok, de tavaszi és nyári időkben inkább az ilyen boldogság pótlásra gondolnék.
2013. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én evés helyett maszturbálok. Már nem tudom hova rakni az elhasznált papírzsepiket. :(
2013. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült 100kg fölé menni csak amiatt mert bánatomban csak ettem és ettem. Én senkinek sem kellettem a hízás előtt se és azóta se. Csak arra vágytam és vágyok most is,hogy szerethessek és szeretve legyek...de hiába. Már nem eszem sokat mert régóta az étvágytalanság váltotta fel a nagy zabálásokat.Lefogytam de a depresszió megmaradt.
2013. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 Nyáron és tavasszal is ugyanúgy eszek. Képzeld el, hogy mi van télen... Na jó, most már visszafogom magam.
2013. dec. 24. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
sikerült 95 kgre felmenni,most araszolok lefele 78 kgnál tartok,72 a cél
2013. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!