Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki aki otthon...

Van itt valaki aki otthon tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Miért maradsz otthon? Mit fogsz csinálni?
2013. dec. 30. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, nincs hovamenni.Igy marad a TV-zés.
2013. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bulizni nincs kedvem.

Tv-t nézek majd,unatkozok.

Otthon töltöm,egyedül:) 16/L

2013. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Mivel nálunk lesz a házibuli, így itthon töltöm :D
2013. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én is itthon, jan. 2-re felvettem egy vizsgát, rövid vizsgaidőszakot akarok magamnak

itthon átjönnek rokonok, társasozunk, kártyázunk, sokat eszünk, esetleg iszunk vmit ;)

2013. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 31-én és 1-én is dolgozom, így nem megyek bulizni, itthon maradok, tv-zek és ha tudok akkor időben elmegyek aludni (hajnali 1-2 körül).
2013. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk úgy,hogy otthon (környéken elmászkálok,elmegyek italért magamnak...stb) amúgy semmi extra
2013. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Mi is itthon leszünk a férjemmel.3 barátunk van,ebből kettő rendőr,egy tűzoltó és mindenki szoliban lesz az éjszaka folyamán.Eszünk iszunk kettesben,tv meg társai.Pezsgőzünk,majd fél 1-kor tüzijátékozunk.Aztán elmegyünk a szüleimhez iszunk....majd hazajövünk és kitudja mit csinálunk :-D

29/N

2013. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Otthon buli lesz.8-an leszünk.nővéremet is beleértve.aztán elmegyünk forralt bort inni.


14/l

2013. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Otthon leszek.

1. Nincs sok barátom, akik vannak ők mind máshol lesznek, páran el sem mennek bulizni, nem is akarnak jóformán.

2. Mennék én bulizni csak ugye ilyenkor minden tömve van én eddig mindig házibuliba mentem szilveszterkor, nekem az a világom inkább, szórakozó helyekre nem nagyon szeretek menni.

3. Tegnap a haverjaimmal megbeszéltük hogy inkább hanyagoljuk a szilveszteri bulikat mert sokaknak kedve sincs menni, többségnek elsején este már munka, nekem másodikán reggel így majd vagy hétvégén vagy jövő hétvégén bulizunk egy jót együtt.

4. Mostanában keveset is aludtam meg nemrég hevertem ki valami nyavaját és most nem vágnék bele hirtelen az éjszakába mert örülök hogy ma már nem kellett bevennem a lázcsillapítót és 20 percenként wc re rohangálni.

2013. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is itthon leszek. Összesen van 2 olyan haverom akikkel néha elmegyek valahova. Az egyik (rákérdeztem)mondta hogy másokkal lesz de engem nem hívott.

A másikra már rá se kérdeztem.

Hát így itthon maradok szülőkkel ez van.

Valahogy gáznak érzem mert az ismerőseim nagy része megy valahova. Ha ez lenne a normális nyilván nem érezném annak.

15/F

2013. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!