Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én töltöm otthon a...

Csak én töltöm otthon a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Ezelőtt mindig mentünk rokonokhoz, ismerősökhöz, de ebben az évben itthon maradunk.(+Anyu,apu)

Én nem vagyok az a bulizós típus, nem iszom alkoholt, ezért néha nevetnek is rajtam, de nem érdekel, akkor sem tudom, mi benne a jó. Minden barátom, osztálytársam részegre issza majd magát valamelyik buliban, én meg itthon ülök a TV előtt. Más is van így ezzel?


16/L


2013. okt. 31. 09:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Én is otthon maradok idén. Csak azért nem megyek bulizni mert ilyenkor "kell"...
2013. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nekem idén nem lesz társaságom, így otthon maradok sajnos. Nem nagyon vagyok oda a szilveszterért, de ha van kivel, lehetőleg nem otthon töltöm.


Legalább nem fázom majd az éjszakában. :D

2013. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én 19 vagyok és az előző 2 szilvesztert itthon töltöttem. Én sem vagyok olyan hűde bulizós, sőt kifejezetten utálom,hogy ha szilveszter akkor bulizni KELL.

Ne érezd magad emiatt rosszul, ha jól érzed magad a családoddal,akkor nyugodtan töltsd velük!:)

2013. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Akkor nem én vagyok az egyetlen :D

Jól érzem magam velük, vagyis úgy mondom inkább, hogy velük a legjobban! :) Legalább nem kell részeg embereket bámulni :D

2013. okt. 31. 14:54
 5/27 anonim válasza:
Én is itthon töltöm a szilvesztert az uncsimmal, vele fogunk filmezi :)
2013. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Jó nektek!:)

Az én unokatesóm összejött egy fiúval, és azóta nem is nagyon beszélünk.Mindennél fontosabb neki, még a barátait el elhanyagolja.

2013. nov. 2. 18:02
 7/27 anonim ***** válasza:

Mi tavaly átmentünk páran egyik haveromhoz, ott voltunk szilveszterkor (+ szülei, és a testvére). Csak pezsgőt ittunk, meg pizzát ettünk, és elvoltunk. Akkor ment az Amerikai Pite a TV-ben, azt néztük. Éjfélkor kimentünk az udvarra tűzijátékozni.

Minden megvolt, jól éreztük magunkat, mondjuk pár lány hiányzott a "buliból".

2013. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Jó lehetett. :)

Sajnos az én barátaimat, barátnőimet csak a 'piás bulik' érdeklik. Nekem viszont nincs kedvem abban a környezetben tölteni a szilvesztert. Valahogy majd kibírom itthon. :)

2013. nov. 2. 22:18
 9/27 anonim válasza:

Egy hajóban evezünk, ugyanis ezzel én is így vagyok. Pár évvel ezelőtt a mindenem volt a szilveszter, de ma már nincs minek várjam. Unokatesómmal és a testvéremmel egész éjjel kint durrogtattunk, de elszállt az idő, felnőttünk és időközben az öregszüleink is meghaltak, akiknél töltöttük az ünnepeket. Tesómmal szilveszterkor csak otthon ülünk és nézzük a TV-t. De nekem nem is hiányzik az az egész felhajtás, mert ha rágondolok, görcsbe rándul a gyomrom. Sok ember, csak ebben az ünnepben is indokot keres a berúgásra és nem a valódi értékét nézik az egésznek. Nekem teljesen megfelel így, ahogy van, finom szendvicsek, szórakoztató műsorok és a többi. Nem érzem úgy, hogy lemaradnék bármiről is, lesz még időm bepótolni. Szóval nem kell elkeseredni. :)


17/f

2013. nov. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:

Én minden évben hatalmasat bulizok. Lehet azt alkohol nélkül is, hidd el. Én se vagyok az a bulizós ribi típus, de szilveszterkor mindig kibulizom magam. Én összegyűlök mindig a legközelebbi barátaimmal, és együtt bulizunk. Teljesen normálisan, sem alkohol, sem pasik, sem mászkálás az éjszakában, csak a legjobb barátnőim és én. Zene, tánc, pezsgő, mindig jól szórakozunk. Szerintem próbálj meg összehozni egy ilyet. Ez ellen a szülőknek sincs ellenvetésük, csak jól érzik magukat együtt a barátnők. Hiszen fiatalok vagyunk! Csináljatok ti is ilyen bulit.

17/l

2013. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!