Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik ma egyedül lesztek, mit...

Akik ma egyedül lesztek, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Nem vagytok depisek?
2013. dec. 31. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézek 1-2 filmet, iszok egy kis pezsgőt és alszok.
2013. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
lefekszem aludni a megszokott időben, úgy csinálok, mintha ma nem lenne semmi :)
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát depis vagyok, sajnos az elmúlt hónapokban nem alakultak túl fényesen a dolgaim.

De örülök is egy kis magánynak mert valahogy most nincs kedvem igazából bulizni sem, tavalyi elég ocsmány volt volt meg voltak ott kavarások minden téren.... De hosszú.

A lényeg az hogy így picit elgondolkodtam azon hogy min kéne változtassak mert a következő évemet szeretném esemény dússá tenni és boldogabb lenni.

Keresem a párom de sajnos nagyon nehéz dolgom van és már arra is törekszem hogy minél jobban megtudjak felelni a lányoknak hogy végre megtalálhassam a páromat.

Az ünnepek alatt volt elég időm átgondolni azt hogy min kéne változtassak ahhoz hogy a következő szilveszterem ne legyen ennyire pocsék. Most nem is érzem igazán rosszul magam mert örülök annak hogy picit egyedül lehetek és fejleszthessem magam. Sajnos eléggé elhanyagoltam magam mostanság meg a munkahelyi fáradalmakat is ki szeretném pihenni mert 2-án már dolgoznom kell és szeretném új erővel elkezdeni az évemet, és már picit többet elérni ami eddig nem jött össze.

Boldog új évet!

2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem a szilvesztert erőltet dolog ha inni akarok iszok bármikor. nem azzal kell más tudtára adni hogy juj átlépünk egy másik éve hogy halálra issza magát és gusztustalanul viselkedik. inkább filmezek
2013. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Kapcsolgatom a tv-t, a számítógépen lógok..

Sötétedéstől meg morgok, dünnyögök. Petárdáktól kutyák meghülyülnek, nem csak a mienk..

Tűzijátéktól két éve leégett tőlünk a 4.-ik ház.

Inkább várom a reggelt, meg felírom a tűzoltók számát..:(

2013. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Depis???

Akkor lennék depis, ha nem lehetnék egyedül! :D


TV, Internet, kaja, alvás!

Kell ennél több? ;)

2013. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Beteg vagyok... :(
2013. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

online játék ezerrel,zaba pihenés.


jobb mint a semmi.

2013. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
cod4 promod aim on cső :D
2013. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Még 1 óra, és feltelepül a War Thunder, szóval azzal leszek...
2013. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!