Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kedve valaki emberkerülő...

Nincs kedve valaki emberkerülő, melankolikusabb léleknek ismerkednie velem?

Figyelt kérdés
Én pécsi lány vagyok és rám "sajnos" a legnagyobb mértékben jellemzőek a fenti tulajdonságok. Örülnék, ha megismerkedhetnék olyan emberekkel, akik hasonlóan elszigetelődötten élnek. Egyszerűen nem tudok beilleszkedni, igazából nem is akarok, annyira képmutató és unalmasak az eddig megismert társaságok. Illetve a "fura" embereket sokkal érdekesebbnek találom.

2014. jan. 5. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kár hogy messze laksz :(
2014. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek mint te,sokat csalódtam az emberekben,ezért már nem is nagyon merek kapcsolatokat építeni. Sajnos elég naív is vagyok,így néha sajnos elég későn veszem észre,hogy végig becsaptak. Elég messze lakom tőled,de ha gondolod szivesen leveleznék veled. 18/L
2014. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz 18/F
2014. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok
2014. jan. 5. 10:50
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Én annyira ember kerülő vagyok hogy nem is ismerkedek. :)
2014. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én az unalmasabb fajtából vagyok, nem is nagyon keresem mások társaságát, de írhatsz, ha gondolod. 24 F
2014. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én ilyesmi vagyok, de sajnos pesti.


elég szomorúnak tartom, hogy itt él 2 millió ember, és ezek közt se lehet találni olyat, aki nem a kétszínű, vigyorgó, lusta bohócok közé tartozik. szóval ha nem tudsz utazni, költözni, számíts rá hogy egyedül maradsz örökre.


de még akik ide írnak, azok nagy része is elég unalmas embe, egyéniségek nincsenek már kb 2 éve.

2014. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
miért is ne?
2014. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
már írtam, várom a válaszod :D
2014. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!