Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha jelentéktelennek...

Nadrios kérdése:

Mit tegyek ha jelentéktelennek érzem magam?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, 16 éves , élem a szürke hétköznapjaimat és semmi említésreméltót nem érek el...

A lány aki legközelebb áll szívemhez elérhetetlen számomra, az eddigi egyetlen "legjobb" barátomban is csalódnom kellett és nem tudom mitévő legyek. Ne értsétek félre nincsennek öngyilkos hajlamaim csak hát... ez így mégsem az igazi.

Az én nézőpontom az életről hogy egy film amit nem osztályozhatsz le amíg végig nem nézed.



2014. jan. 6. 21:34
 1/6 anonim válasza:
Kösd le magad valamivel. Csinálj valamit amit szeretsz.
2014. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben keresnék valamit, amit szeretek csinálni és jó vagyok benne.

Ha nekem valamiért hasonló kételyeim támadnak(még sosem kellett azért ezt így megfogalmaznom, de volt már, hogy bizonytalan lettem), akkor nekem ez mindig segített.emlékeztet arra, hogy legalább annyit érek, mint akárki más.

2014. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, többnyire le is kötöm magam és azt is csinálom amiben jó vagyok csak olyankor el fog az az érzés hogy van aki jobb...

Tudom hogy "mindig van egy nagyobb hal".

És igazad van hogy érek annyit mint bárki más.

2014. jan. 7. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont azért szeretem azt csinálni, amit, mert tudom, hogy rengetegen csinálják nálam jobban.Igazából ez motivál, hogy még jobban csináljam, ezért érdekel az egész többek között.
2014. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Isten hiányzik az életedből. 16 évesen sajnos én is így éreztem, de már rá jöttem az Igazságra.


21/F

2014. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az isten hiányát nem igen tartom hátránynak az életemben. Én abban hiszek amit látok vagy amire sziklaszilárd bizonyítékom van, és sajna Isten léte nem bizonyított tény, sőt mi több a logika azt diktálja hogy a keresztény Isten nem létezik mert létének ellent mond ez a világ.
2014. jan. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!