Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tanulhatok meg egyedül...

Hogyan tanulhatok meg egyedül is jól érezni magam és boldognak lenni, mert mostanában nagyon magányos vagyok, se barátok, se haverok max ritkán, se barátnő?

Figyelt kérdés
magány

2014. jan. 4. 12:51
 1/8 anonim válasza:

Ismerd meg jobban magadat, és használd a tehetségedet (mindenkiben van valami különleges, ami csak neki adatott meg) majd pedig tűzz ki célokat magad elé, amiket el szeretnél érni akár a közeljövőben, akár később.

Az embereket vonzza a céltudatos, magabiztos ember. Akin látják, hogy van tartása és éli az életét, de nem hülyeségekkel tölti az idejét (bulizás, alhol stb) hanem tiszta és rendes és minden percet az életéből megbecsül!

Egy idő után már csak azzal lesz gondod hogy egy perc szabadidőd sincs, és inkább le kell pattintani az embereket magad körül...

2014. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindíg azt mondják menjek bulizni ott lehet ismerkedni ,hát nekem bulis barátnő nem kéne
2014. jan. 4. 13:09
 3/8 anonim válasza:
Az olyan lányokra ne pazarold el az időd, fölösleges, csak ellopja az energiád/időd/pénzed/szíved. Mindig szakítás a vége! És úgy érzed nem vagy egész ember, valamit elloptak tőled, a szíved egy részét, üresség és magány a vége! Megérné? Szerintem nem! :)(előző voltam)
2014. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a könyvtárakban sok a csinos lány ;)
2014. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,rég nem jártam könyvtárban mivel nem szeretek olvasni,na meg vajon itt a mi kisvárosi könyvtárunkban lehet nem sok van.
2014. jan. 4. 13:53
 6/8 anonim válasza:
hány éves vagy? :) L
2014. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
31 leszek
2014. jan. 4. 14:56
 8/8 anonim válasza:
Utazz el valahova, iratkozz be valamilyen tanfolyamra, vállalj társadalmi munkát (ott sok jószívű, szép lány van szerintem) stb..
2014. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!