Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 13 eves vagyok, kitunoen...

13 eves vagyok, kitunoen tanulok, de valahogy mindig faradtnak erzem magam. Szerintetek mennyi lenne szamomra az idealis alvas mennyiseg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 16:56
 1/4 anonim válasza:
nos, ha a szemed is szokott fájni, akkor sokat netezel, és az fáraszt le
2014. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
13 évesen kb. 9 óra. Vitaminhiány, ásványianyaghiány is okozhat fáradtságérzetet, kérj egy általános vérvizsgálatot, ha nem az alváshiánnyal van a gond.
2014. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Úgy 9 óra. Én most vagyok 15 éves és gimnazista. Elég erős iskolába mentem és sportolok is szóval mire haza érek már 8 óra van és onnan jön a tanulás és a házi. A szüleim nem tudják, de hajnali 1-2-ig szoktam virrasztani hogy ne maradjak le a suliban. 5-kor kelek hogy 8-ra bent legyek. Ahol meg nem kell teljesíteni ott takarékosra rakom magam. Hétvégénként pedig szinte egész nap alszok. Most a mennyországban vagyok, mert elkaptam egy elég szép betegséget szóval ki se bírok kelni az ágyból :)

Jó dolog az alvás :D

Amikor teheted akkor aludj.

2014. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!:) hat a teli szunet elott mindig figyeltem arra, hogy 9-kor aludjak el (6-kor kelek) igy meg van a 9 ora alvas..a szunetben meg minden felborult, vagyis a kilenc ora alvas meg volt, csak kesobbi fekvessel es kelessel..de azota olyan 8 orat tudok csak aludni:/ es mindig almos vagyok..pedig tegnap peldaul 9 orat aludtam es igy is faradt vagyok..:/
2014. jan. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!